Blog
581
Zoradiť od najnovších
Hľadaj (581)
Domy na predaj - Bratislava
581 inzerátov
Na predaj samostatne stojaci 4-izbový murovaný rodinný dom TOP
580 000 €
Dnes
3 494 €/m²
Bratislava - Vajnory
3 494 €/m²
Bratislava - Vajnory
Dnes
Na predaj vila v ktorej sa písala historia, na Bratislavskom hrade
Neuvedená cena
Dnes
Bratislava - Staré Mesto
Bratislava - Staré Mesto
Dnes
Moderný rodinný dom v srdci Trnávky: Bezpečné zázemie pre vašu rodinu
Neuvedená cena
Dnes
Bratislava - Ružinov
Bratislava - Ružinov
Dnes
Samostatný 4-izb. RD v Trnávke s terasou, podpivničený
492 000 €
Dnes
Bratislava - Ružinov
Bratislava - Ružinov
Dnes
RODINNÝ DOM S MOŽNOSŤOU DVOJGENERAČNÉHO BÝVANIA
390 000 €
Dnes
Bratislava - Ružinov
Bratislava - Ružinov
Dnes
Predaj domu 300 m2, Bratislava - Dúbravka
850 000 €
1 deň
2 833 €/m²
Bratislava - Dúbravka
2 833 €/m²
Bratislava - Dúbravka
1 deň
Na predaj rodinný dom v pôvodnom stave, vhodný na rekonštrukciu alebo prestavbu TOP
279 000 €
1 deň
2 560 €/m²
Bratislava - Vajnory
2 560 €/m²
Bratislava - Vajnory
1 deň
Rodinná vila pod lesom | 9 izieb, zrub, garáž, záhrada a absolútne súkromie
Neuvedená cena
1 deň
Bratislava - Dúbravka
Bratislava - Dúbravka
1 deň
Letné grilovačky s rodinou a priateľmi iba na skok od centra Bratislavy | Rekreačná chata v Rusovciach | AVE estate
119 000 €
1 deň
3 051 €/m²
Bratislava - Rusovce
3 051 €/m²
Bratislava - Rusovce
1 deň
5-izbová vila priamo pri Rusovskom kaštieli - Villa Condominium, Rusovce | AVE estate
660 000 €
1 deň
4 314 €/m²
Bratislava - Rusovce
4 314 €/m²
Bratislava - Rusovce
1 deň
660 000 €
1 deň
4 314 €/m²
Bratislava - Rusovce
4 314 €/m²
Bratislava - Rusovce
1 deň
Veľkorysý rodinný dom v prestížnej lokalite Bôrik | 500 m2 | wellness, vináreň, dvojgaráž | vhodný aj ako sídlo firmy
1 499 000 €
2 dni
2 998 €/m²
Bratislava - Staré Mesto
2 998 €/m²
Bratislava - Staré Mesto
2 dni
Rodinný dom v Ružinove - Trávniky | súkromné átrium, záhrada, wellness a klubová miestnosť | možnosť využitia aj ako sídlo firmy
Neuvedená cena
2 dni
Bratislava - Ružinov
Bratislava - Ružinov
2 dni
Rodinný dom 7-izbový
849 000 €
2 dni
1 965 €/m²
Bratislava - Záhorská Bystrica
1 965 €/m²
Bratislava - Záhorská Bystrica
2 dni
PREDÁME 5IZB.RODINNÝ DOM V LAMAČI
364 995 €
2 dni
364 €/m²
Bratislava - Lamač
364 €/m²
Bratislava - Lamač
2 dni
Predám rodinný dom v Bratislave-Staré Mesto
879 000 €
2 dni
Bratislava - Staré Mesto
Bratislava - Staré Mesto
2 dni
Predaj: Rajka, 5-izbový Rodinný dom, dvojpodlažný
290 000 €
2 dni
Bratislava
Bratislava
2 dni
4-izbový rodinný dom v Rajke
230 000 €
2 dni
Bratislava
Bratislava
2 dni
Predpredaj novostavby 5i. RD Vrakuňa
407 000 €
2 dni
Bratislava - Vrakuňa
Bratislava - Vrakuňa
2 dni
TOP!!! LUXUSNÝ 2GENERAČNÝ ROD. DOM POD LESOM
Neuvedená cena
2 dni
Bratislava - Karlova Ves
Bratislava - Karlova Ves
2 dni