Blog
10
Zoradiť od najlacnejších za m²
Hľadaj (10)
Najlacnejšie pozemky za m² na predaj - Horné Krškany
10 inzerátov
Záhrada v Horných Krškanoch - Nitra
19 000 €
102 dní
48 €/m²
Nitra - Horné Krškany
48 €/m²
Nitra - Horné Krškany
102 dní
Predaj záhrada Nitra - Horné Krškany (215-14-JUF)
21 000 €
viac ako 6 mesiacov
63 €/m²
Nitra - Horné Krškany
63 €/m²
Nitra - Horné Krškany
viac ako 6 mesiacov
Kaskádovitá záhrada s výhľadom na Kalváriu - Nitra, Horné Krškany
22 900 €
51 dní
72 €/m²
Nitra - Horné Krškany
72 €/m²
Nitra - Horné Krškany
51 dní
Na predaj krásna udržiavaná záhrada s chatkou-Horné Krškany
29 000 €
2 dni
73 €/m²
Nitra - Horné Krškany
73 €/m²
Nitra - Horné Krškany
2 dni
Pozemok Nitra - Horné Krškany, 4NP, zastavanosť 60% ID 435-14-MIGa
365 000 €
viac ako 6 mesiacov
164 €/m²
Nitra - Horné Krškany
164 €/m²
Nitra - Horné Krškany
viac ako 6 mesiacov
Predaj stavebný pozemok, 10á, Nitra - Horné Krškany.
170 000 €
viac ako 6 mesiacov
169 €/m²
Nitra - Horné Krškany
169 €/m²
Nitra - Horné Krškany
viac ako 6 mesiacov
Predaj pozemku 223 m2, Nitra
90 000 €
viac ako 6 mesiacov
404 €/m²
Nitra - Horné Krškany
404 €/m²
Nitra - Horné Krškany
viac ako 6 mesiacov
Záhrada Horné Krškany s potenciálom na stavbu.
40 000 €
viac ako 6 mesiacov
Nitra - Horné Krškany
Nitra - Horné Krškany
viac ako 6 mesiacov
CREDA | predaj komerčný pozemok, Nitra - Horné Krškany
170 000 €
126 dní
Nitra - Horné Krškany
Nitra - Horné Krškany
126 dní
EXLUZÍVNE stavebný pozemok záhrada s chatkou Nitra
70 000 €
32 dní
Nitra - Horné Krškany
Nitra - Horné Krškany
32 dní