Neprihlásený
Prihlásiť sa

Vyhľadávač
Sledované  0

Verzia 2.19.65
Býval logo
7 nehnuteľností

Zoradiť od najlacnejších za m²

Najlacnejšie pozemky za m² na prenájom - Juh

7 inzerátov

Parkovacia plocha na prenájom | Košice - Rozvojová

Parkovacia plocha na prenájom | Košice - Rozvojová

1,56 €/m²

viac ako 6 mesiacov
1,56 €/m²
Košice - Juh
1,56 €/m²
Košice - Juh
viac ako 6 mesiacov
POZEMOK - PLOCHA NA PRENÁJOM, KOŠICE JUH
POZEMOK - PLOCHA NA PRENÁJOM, KOŠICE JUH
POZEMOK - PLOCHA NA PRENÁJOM, KOŠICE JUH

POZEMOK - PLOCHA NA PRENÁJOM, KOŠICE JUH

1 174,52 €

viac ako 6 mesiacov
1,66 €/m²
Košice - Juh
1,66 €/m²
Košice - Juh
viac ako 6 mesiacov
Pozemok na prenájom - 705 m2 - na skladovanie - v južnej časti mesta

1 527 €

viac ako 6 mesiacov
2,17 €/m²
Košice - Juh
2,17 €/m²
Košice - Juh
viac ako 6 mesiacov
Na prenájom priemyselný pozemok
Na prenájom priemyselný pozemok
Na prenájom priemyselný pozemok

Na prenájom priemyselný pozemok

1 760 €

viac ako 6 mesiacov
2,50 €/m²
Košice - Juh
2,50 €/m²
Košice - Juh
viac ako 6 mesiacov
Prenájom oploteného pozemku, 704 m2, Jazerná ul., Košice - Juh.

1 170 €

viac ako 6 mesiacov
Košice - Juh
Košice - Juh
viac ako 6 mesiacov
NA PRENÁJOM skladové priestory na Južnej triede
NA PRENÁJOM skladové priestory na Južnej triede
NA PRENÁJOM skladové priestory na Južnej triede

NA PRENÁJOM skladové priestory na Južnej triede

Neuvedená cena

31 dní
Košice - Juh
Košice - Juh
31 dní
NA PRENÁJOM spevnená plocha na Južnej triede
NA PRENÁJOM spevnená plocha na Južnej triede
NA PRENÁJOM spevnená plocha na Južnej triede

NA PRENÁJOM spevnená plocha na Južnej triede

Neuvedená cena

Dnes
Košice - Juh
Košice - Juh
Dnes