Blog
82 616
Zoradiť od najnovších
Hľadaj (82616)
Najväčšia databáza nehnuteľností
82 616 inzerátov
Ponúkame na predaj investičný pozemok, Rosina 571m2.
25 695 €
1 deň
45 €/m²
Rosina
45 €/m²
Rosina
1 deň
Apartmán Terchová - Vrátna dolina
186 160 €
1 deň
3 961 €/m²
Terchová
3 961 €/m²
Terchová
1 deň
Predaj: Zabehnutá reštaurácia s dlhoročnou tradíciou v KNM (MO)
217 900 €
1 deň
2 179 €/m²
Kysucké Nové Mesto
2 179 €/m²
Kysucké Nové Mesto
1 deň
Dáme do prenájmu kanceláriu 22,5 m2 Bytčická cesta Žilina
157,5 €
1 deň
6,85 €/m²
Žilina
6,85 €/m²
Žilina
1 deň
Exkluzívne na predaj slnečný 3-izbový byt 72 m2, Martin - Sever
169 000 €
1 deň
2 347 €/m²
Martin - Sever
2 347 €/m²
Martin - Sever
1 deň
Na prenájom zariadený 2-izbový byt s terasou
540 €
1 deň
7,30 €/m²
Kostolište
7,30 €/m²
Kostolište
1 deň
Ponúkame na predaj 5 -izb. rodinný dom vo Dvoroch nad Žitavou.
146 000 €
1 deň
676 €/m²
Dvory nad Žitavou
676 €/m²
Dvory nad Žitavou
1 deň
Ponúkame na prenájom 1 izbový byt v Prievidzi
380 €
1 deň
10 €/m²
Prievidza
10 €/m²
Prievidza
1 deň
Slnečný 4 - izbový byt Hliny VI
224 000 €
1 deň
2 732 €/m²
Žilina - Hliny VI
2 732 €/m²
Žilina - Hliny VI
1 deň
Veľký 3 izbový byt na predaj, Záturčie - Martin, 78 m2.
153 000 €
1 deň
1 962 €/m²
Martin - Záturčie
1 962 €/m²
Martin - Záturčie
1 deň
Hotový domov s veľkou záhradou: 4-izbový bungalov, Beluša pri Púchove, Cena: 259.000€
259 000 €
1 deň
2 590 €/m²
Beluša
2 590 €/m²
Beluša
1 deň
Predaj pozemkov v Lesnom družstve Papradno (4,5 ha)
58 804,2 €
1 deň
1,30 €/m²
Papradno
1,30 €/m²
Papradno
1 deň
2-izbový byt s balkónom, /60 m2/, BYTČA
520 €
1 deň
8,67 €/m²
Bytča
8,67 €/m²
Bytča
1 deň
Na predaj prevádzkový areál v Liešťanoch / 1923m2
249 000 €
1 deň
129 €/m²
Liešťany
129 €/m²
Liešťany
1 deň
Prenájom, 3 izbový byt, Martin - Centrum
750 €
1 deň
Martin
Martin
1 deň
Rodinný dom kúsok od centra mesta na prenájom, Tomčany - Martin
1 400 €
1 deň
Martin - Tomčany
Martin - Tomčany
1 deň
Pekný 3,5-izbový byt po rekonštrukcii - Záhradnícka ulica, Bratislava 89,2 m2.
389 999 €
1 deň
4 372 €/m²
Bratislava
4 372 €/m²
Bratislava
1 deň
Priestranný 3-izbový byt s loggiou na Toplianskej ulici 69,4m2
199 999 €
1 deň
2 882 €/m²
Bratislava - Vrakuňa
2 882 €/m²
Bratislava - Vrakuňa
1 deň
Na predaj Rekreačná chata, Jedľoviny
Neuvedená cena
1 deň
Martin
Martin
1 deň
TU REALITY PONÚKA NA PREDAJ Priestrannú halu v Kežmarku
265 000 €
1 deň
663 €/m²
Kežmarok
663 €/m²
Kežmarok
1 deň