Blog
6 268
Zoradiť od najnovších
Hľadaj (6268)
Nehnuteľnosti na prenájom - Bratislava
6 268 inzerátov
Svetlý 2-izbový byt po rekonštrukcii, klimatizácia, 48 m2
700 €
Dnes
15 €/m²
Bratislava - Podunajské Biskupice
15 €/m²
Bratislava - Podunajské Biskupice
Dnes
Moderný 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii, Staré Mesto, 76 m2
999 €
Dnes
13 €/m²
Bratislava - Staré Mesto
13 €/m²
Bratislava - Staré Mesto
Dnes
2-izbový byt s parkovaním a balkónom, Rača-Kadnárova, 55 m2
800 €
Dnes
15 €/m²
Bratislava - Rača
15 €/m²
Bratislava - Rača
Dnes
2-izbový byt s lodžiou a klimatizáciou v novostavbe Pri Mýte
900 €
Dnes
16 €/m²
Bratislava - Nové Mesto
16 €/m²
Bratislava - Nové Mesto
Dnes
Veľkometrážny 3-izbový byt s predzáhradkou a parkovaním na Kolibe
1 200 €
Dnes
12 €/m²
Bratislava - Nové Mesto
12 €/m²
Bratislava - Nové Mesto
Dnes
2-izbový byt s balkónom vo vnútrobloku, Jakubovo námestie, 62 m2
750 €
Dnes
12 €/m²
Bratislava - Staré Mesto
12 €/m²
Bratislava - Staré Mesto
Dnes
Na prenájom priestranný multifunkčný nebytový priestor, Bratislava III TOP
1 200 €
Dnes
8,00 €/m²
Bratislava - Nové Mesto
8,00 €/m²
Bratislava - Nové Mesto
Dnes
Na prenájom priestranný a svetlý 4-izbový byt, Bratislava V TOP
750 €
Dnes
9,38 €/m²
Bratislava - Petržalka
9,38 €/m²
Bratislava - Petržalka
Dnes
Na prenájom priestranný a moderne zariadený 3-izbový byt, Bratislava V TOP
1 199 €
Dnes
15 €/m²
Bratislava - Petržalka
15 €/m²
Bratislava - Petržalka
Dnes
1 200 €
Dnes
8,00 €/m²
Bratislava - Nové Mesto
8,00 €/m²
Bratislava - Nové Mesto
Dnes
Na prenájom kompletne zrekonštruovaný a zariadený 3 izbový byt, Bratislava III TOP
800 €
Dnes
11 €/m²
Bratislava - Rača
11 €/m²
Bratislava - Rača
Dnes
Výnimočný 2i byt 63m2, terasa s úžasným výhľadom, KARLOVESKÉ RAMENO
950 €
Dnes
15 €/m²
Bratislava - Karlova Ves
15 €/m²
Bratislava - Karlova Ves
Dnes
Veľkometrážny 2i byt 76m2, s vnútroblokom so zeleňou, výborná lokalita
800 €
Dnes
11 €/m²
Bratislava - Staré Mesto
11 €/m²
Bratislava - Staré Mesto
Dnes
Moderný, pekný 2i byt 62 m2, s klimatizáciou, zasklená lodžia
800 €
Dnes
13 €/m²
Bratislava - Ružinov
13 €/m²
Bratislava - Ružinov
Dnes
Príjemný a svetlý 2,5i byt (55m2) s klimatizáciou a parkovaním
1 000 €
Dnes
18 €/m²
Bratislava - Rača
18 €/m²
Bratislava - Rača
Dnes
Úžasný, dizajnový 2i byt 62m2, s lodžiou, výhľad na hrad, SKY PARK
1 500 €
Dnes
24 €/m²
Bratislava - Staré Mesto
24 €/m²
Bratislava - Staré Mesto
Dnes
Príjemný 3i byt 78 m2, s lodžiou, dobrá lokalita
500 €
Dnes
6,41 €/m²
Bratislava - Nové Mesto
6,41 €/m²
Bratislava - Nové Mesto
Dnes
2-izb. byt, NOVOSTAVBA "ALBERO", BA V. Petržalka, Bosákova
650 €
Dnes
11 €/m²
Bratislava - Petržalka
11 €/m²
Bratislava - Petržalka
Dnes
Veľký 2-izb. byt, PARKING, BA II Ružinov, Pažítková ul.
690 €
Dnes
8,47 €/m²
Bratislava - Ružinov
8,47 €/m²
Bratislava - Ružinov
Dnes
HERRYS - na prenájom príjemný 3,5 -izbový byt v Rači
850 €
Dnes
11 €/m²
Bratislava - Rača
11 €/m²
Bratislava - Rača
Dnes