Blog
44
Zoradiť od najlacnejších
Hľadaj (44)
Najlacnejšie 1 izbové byty na predaj - Banská Bystrica
44 inzerátov
Na predaj 1izbový byt v Banskej Bystrici - znížená cena
84 000 €
37 dní
3 170 €/m²
Banská Bystrica
3 170 €/m²
Banská Bystrica
37 dní
1-izbový byt s dvomi loggiami,/34 m2/, Banská Bystrica
85 990 €
viac ako 6 mesiacov
2 529 €/m²
Banská Bystrica
2 529 €/m²
Banská Bystrica
viac ako 6 mesiacov
INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ: Kompletne zariadený priestor v BB -
86 000 €
24 dní
Banská Bystrica - Majer
Banská Bystrica - Majer
24 dní
Predaj bytov a apartmánov v projekte Pri Hrone.
94 900 €
viac ako 6 mesiacov
2 791 €/m²
Banská Bystrica
2 791 €/m²
Banská Bystrica
viac ako 6 mesiacov
Predaj 1i apartmánu Banská Bystrica
95 000 €
43 dní
3 276 €/m²
Banská Bystrica
3 276 €/m²
Banská Bystrica
43 dní
REZERVOVANÉ 1-izbový byt v tichej lokalite s bezproblémovým parkovaním
105 000 €
84 dní
3 387 €/m²
Banská Bystrica - Sásová
3 387 €/m²
Banská Bystrica - Sásová
84 dní
Sídlisko Fončorda, ulica Oremburská = Predaj 1 ib (30 m2) v tichej lokalite s výhľadom na zeleň, čiastočná rekonštrukcia
105 000 €
110 dní
3 500 €/m²
Banská Bystrica - Fončorda
3 500 €/m²
Banská Bystrica - Fončorda
110 dní
ZNÍŽENÁ CENA! Predaj novozrekonštruovaného 2i bytu v Novej Radvani
109 000 €
viac ako 6 mesiacov
3 206 €/m²
Banská Bystrica - Radvaň
3 206 €/m²
Banská Bystrica - Radvaň
viac ako 6 mesiacov
REZERVOVANÝ: Ponúkame na predaj 1 izbový byt na Fončorde
109 900 €
16 dní
3 663 €/m²
Banská Bystrica - Fončorda
3 663 €/m²
Banská Bystrica - Fončorda
16 dní
1-izbový byt na predaj bauring, Chabenecká, Stará Sásová, Banská Bystrica
109 990 €
70 dní
3 666 €/m²
Banská Bystrica - Sásová
3 666 €/m²
Banská Bystrica - Sásová
70 dní
REZERVOVANÉ Svetlý 1-izbový byt v tichej lokalite
112 000 €
35 dní
4 133 €/m²
Banská Bystrica
4 133 €/m²
Banská Bystrica
35 dní
Predám jednoizbový byt (aj bezbariérový)REZERVOVANÝ
115 000 €
57 dní
Banská Bystrica - Fončorda
Banská Bystrica - Fončorda
57 dní
Novinka, 1-izbový byt loggia aj balkón Fončorda
115 000 €
48 dní
Banská Bystrica - Fončorda
Banská Bystrica - Fončorda
48 dní
TOP LOKALITA - 1i bauring na Severnej v Banskej Bystrici
115 000 €
15 dní
3 833 €/m²
Banská Bystrica
3 833 €/m²
Banská Bystrica
15 dní
REZERVOVANÉ - Predaj, jednoizbový byt Banská Bystrica, Fončorda
118 600 €
39 dní
3 121 €/m²
Banská Bystrica - Fončorda
3 121 €/m²
Banská Bystrica - Fončorda
39 dní
Bezbariérové bývanie na Fončorde
119 000 €
50 dní
Banská Bystrica - Fončorda
Banská Bystrica - Fončorda
50 dní
REZERVOVANÉ, HD REALITY, PREDAJ, veľký 1-izbový byt v Banskej Bystrici
122 500 €
6 dní
3 063 €/m²
Banská Bystrica - Fončorda
3 063 €/m²
Banská Bystrica - Fončorda
6 dní
-REZERVOVANÉ- Čistonovo Zrekonštruovaný 1.izb. Bauring
123 990 €
34 dní
Banská Bystrica - Fončorda
Banská Bystrica - Fončorda
34 dní
REZERVOVANÉ - Jednoizbový byt, Banská Bystrica, Fončorda, rekonštrukcia
124 000 €
49 dní
4 241 €/m²
Banská Bystrica - Fončorda
4 241 €/m²
Banská Bystrica - Fončorda
49 dní
1- izbový nebytový priestor, Námestie SNP č.2 + prenájom druhej izby
127 000 €
3 dni
2 338 €/m²
Banská Bystrica
2 338 €/m²
Banská Bystrica
3 dni