Blog
43
Zoradiť od najlacnejších za m²
Hľadaj (43)
Najlacnejšie 1 izbové byty za m² na predaj - Banská Bystrica
43 inzerátov
Predaj - velký exkluzívny rodinný dom blízko centra
650 000 €
viac ako 6 mesiacov
157 €/m²
Banská Bystrica
157 €/m²
Banská Bystrica
viac ako 6 mesiacov
1-izbový byt s dvomi loggiami,/34 m2/, Banská Bystrica
85 990 €
viac ako 6 mesiacov
2 529 €/m²
Banská Bystrica
2 529 €/m²
Banská Bystrica
viac ako 6 mesiacov
Predaj bytov a apartmánov v projekte Pri Hrone.
94 900 €
viac ako 6 mesiacov
2 791 €/m²
Banská Bystrica
2 791 €/m²
Banská Bystrica
viac ako 6 mesiacov
REZERVOVANÉ - Predaj, jednoizbový byt Banská Bystrica, Fončorda
118 600 €
32 dní
3 121 €/m²
Banská Bystrica - Fončorda
3 121 €/m²
Banská Bystrica - Fončorda
32 dní
Na predaj 1izbový byt v Banskej Bystrici - znížená cena
84 000 €
30 dní
3 170 €/m²
Banská Bystrica
3 170 €/m²
Banská Bystrica
30 dní
ZNÍŽENÁ CENA! Predaj novozrekonštruovaného 2i bytu v Novej Radvani
109 000 €
viac ako 6 mesiacov
3 206 €/m²
Banská Bystrica - Radvaň
3 206 €/m²
Banská Bystrica - Radvaň
viac ako 6 mesiacov
Predaj 1i apartmánu Banská Bystrica
95 000 €
36 dní
3 276 €/m²
Banská Bystrica
3 276 €/m²
Banská Bystrica
36 dní
PREDAJ 1 izbový byt Sásová Banská Bystrica
128 000 €
viac ako 6 mesiacov
3 368 €/m²
Banská Bystrica - Sásová
3 368 €/m²
Banská Bystrica - Sásová
viac ako 6 mesiacov
REZERVOVANÉ 1-izbový byt v tichej lokalite s bezproblémovým parkovaním
105 000 €
77 dní
3 387 €/m²
Banská Bystrica - Sásová
3 387 €/m²
Banská Bystrica - Sásová
77 dní
TUreality pripravuje do ponuky 1i byt v lokalite Fončorda 38,78 m2
135 000 €
28 dní
3 481 €/m²
Banská Bystrica - Fončorda
3 481 €/m²
Banská Bystrica - Fončorda
28 dní
REZERVOVANÝ: Ponúkame na predaj 1-izbový byt s loggiou
132 999 €
14 dní
3 500 €/m²
Banská Bystrica - Sásová
3 500 €/m²
Banská Bystrica - Sásová
14 dní
Sídlisko Fončorda, ulica Oremburská = Predaj 1 ib (30 m2) v tichej lokalite s výhľadom na zeleň, čiastočná rekonštrukcia
105 000 €
103 dní
3 500 €/m²
Banská Bystrica - Fončorda
3 500 €/m²
Banská Bystrica - Fončorda
103 dní
REZERVOVANÝ: Ponúkame na predaj 1 izbový byt na Fončorde
109 900 €
9 dní
3 663 €/m²
Banská Bystrica - Fončorda
3 663 €/m²
Banská Bystrica - Fončorda
9 dní
1-izbový byt na predaj bauring, Chabenecká, Stará Sásová, Banská Bystrica
109 990 €
63 dní
3 666 €/m²
Banská Bystrica - Sásová
3 666 €/m²
Banská Bystrica - Sásová
63 dní
Na predaj 1 izbový byt Banská Bystrica
125 000 €
1 deň
3 676 €/m²
Banská Bystrica
3 676 €/m²
Banská Bystrica
1 deň
TOP LOKALITA - 1i bauring na Severnej v Banskej Bystrici
115 000 €
8 dní
3 833 €/m²
Banská Bystrica
3 833 €/m²
Banská Bystrica
8 dní
Na predaj: štýlová 1-izbová jednotka 102 v projekte NEOHAUS - Fončorda, Banská Bystrica
134 800 €
viac ako 6 mesiacov
4 068 €/m²
Banská Bystrica - Fončorda
4 068 €/m²
Banská Bystrica - Fončorda
viac ako 6 mesiacov
Moderná nová 1-izbová jednotka 103 na predaj v Banskej Bystrici, Fončorda
134 800 €
viac ako 6 mesiacov
4 074 €/m²
Banská Bystrica - Fončorda
4 074 €/m²
Banská Bystrica - Fončorda
viac ako 6 mesiacov
REZERVOVANÉ Svetlý 1-izbový byt v tichej lokalite
112 000 €
28 dní
4 133 €/m²
Banská Bystrica
4 133 €/m²
Banská Bystrica
28 dní
Jednoizbový byt, Banská Bystrica, Fončorda, rekonštrukcia
124 000 €
42 dní
4 241 €/m²
Banská Bystrica - Fončorda
4 241 €/m²
Banská Bystrica - Fončorda
42 dní