Blog
289
Zoradiť od najlacnejších za m²
Hľadaj (289)
Najlacnejšie 1 izbové byty za m² na predaj - Bratislava
289 inzerátov
SLNEČNÁ NOVOSTAVBA VO VYHĽADÁVANEJ ČASTI PODUNAJSKÝCH BISKUPÍC
117 000 €
viac ako 6 mesiacov
1 773 €/m²
Bratislava - Podunajské Biskupice
1 773 €/m²
Bratislava - Podunajské Biskupice
viac ako 6 mesiacov
1 - IZBOVÝ BYT NA PREDAJ - BRATISLAVA II
62 900 €
viac ako 6 mesiacov
1 797 €/m²
Bratislava - Vrakuňa
1 797 €/m²
Bratislava - Vrakuňa
viac ako 6 mesiacov
PREDZÁHRADKA - 1 izbový byt s veľkou predzáhradkou v novom projekte v Ružinove - Štedrá
181 900 €
viac ako 6 mesiacov
2 044 €/m²
Bratislava - Ružinov
2 044 €/m²
Bratislava - Ružinov
viac ako 6 mesiacov
NA PREDAJ 1 - IZBOVÝ BYT S LOGGIOU V TICHEJ LOKALITE NA ZAČIATKU DÚBRAVKY
78 000 €
viac ako 6 mesiacov
2 053 €/m²
Bratislava - Dúbravka
2 053 €/m²
Bratislava - Dúbravka
viac ako 6 mesiacov
🌟 Útulný a zariadený 1-izb. byt (37m2) s krásnym výhľadom
175 000 €
6 dní
2 612 €/m²
Bratislava - Petržalka
2 612 €/m²
Bratislava - Petržalka
6 dní
PREDAJ, 1 IZBOVÝ BYT S VEĽKOU ZASKLENOU LOGGIOU, HANULOVA ULICA, BRATISLAVA IV - M.Č. DÚBRAVKA
118 000 €
viac ako 6 mesiacov
3 105 €/m²
Bratislava - Dúbravka
3 105 €/m²
Bratislava - Dúbravka
viac ako 6 mesiacov
NOVÝ VKUSNÝ ZARIADENÝ BYT SPOLU S PARKOVACÍM STÁTÍM A PIVNICOU
168 000 €
109 dní
3 426 €/m²
Bratislava - Podunajské Biskupice
3 426 €/m²
Bratislava - Podunajské Biskupice
109 dní
FINREA│Bývajte v 1 izbovom byte s terasou v centre Bratislavy
289 500 €
viac ako 6 mesiacov
3 492 €/m²
Bratislava - Staré Mesto
3 492 €/m²
Bratislava - Staré Mesto
viac ako 6 mesiacov
1-izb. byt Hronská ul. - P. Biskupice
130 000 €
viac ako 6 mesiacov
3 514 €/m²
Bratislava - Podunajské Biskupice
3 514 €/m²
Bratislava - Podunajské Biskupice
viac ako 6 mesiacov
ŠTÝLOVÉ BÝVANIE PRI DUNAJI - PREDAJ NADŠTANDARDNÉHO 1-IZBOVÉHO APARTMÁNU, 3. POSCHODIE, 53,2 M2
191 850 €
viac ako 6 mesiacov
3 606 €/m²
Bratislava - Ružinov
3 606 €/m²
Bratislava - Ružinov
viac ako 6 mesiacov
BYT - 1 izbový - 49M2 - BRATISLAVA III. - Rača, RUSTAVELIHO ulica
179 900 €
viac ako 6 mesiacov
3 671 €/m²
Bratislava - Rača
3 671 €/m²
Bratislava - Rača
viac ako 6 mesiacov
PREDAJ - Zuzany Chalupovej 2 i byt s terasou
226 000 €
24 dní
3 767 €/m²
Bratislava - Petržalka
3 767 €/m²
Bratislava - Petržalka
24 dní
PREDAJ 1 IZB. BYTU PO REKONŠTRUKCII PRI DRAŽDIAKU
139 500 €
viac ako 6 mesiacov
3 770 €/m²
Bratislava - Petržalka
3 770 €/m²
Bratislava - Petržalka
viac ako 6 mesiacov
ABSOLUTE REAL / Pekný väčší 1i byt v BA - Ružinov, Vlčie Hrdlo, 41.6 m2, lodžia, klimatizácia
158 000 €
13 dní
3 771 €/m²
Bratislava - Ružinov
3 771 €/m²
Bratislava - Ružinov
13 dní
NA PREDAJ ZAUJÍMAVÝ PRIESTOR S POZEMKOM A PARKOVANÍM BRATISLAVA VRAKUŇA
95 000 €
56 dní
3 800 €/m²
Bratislava - Vrakuňa
3 800 €/m²
Bratislava - Vrakuňa
56 dní
ŠTÝLOVÉ BÝVANIE PRI DUNAJI - PREDAJ NADŠTANDARDNÉHO 1-IZBOVÉHO APARTMÁNU, 2. POSCHODIE, 47,4 M2
180 500 €
viac ako 6 mesiacov
3 808 €/m²
Bratislava - Ružinov
3 808 €/m²
Bratislava - Ružinov
viac ako 6 mesiacov
REZERVOVANÉ byt s parkovacím miestom v komplexe KOLOSEO
200 000 €
99 dní
3 846 €/m²
Bratislava - Nové Mesto
3 846 €/m²
Bratislava - Nové Mesto
99 dní
Parkovacie miesto v cene AKCIA
140 000 €
viac ako 6 mesiacov
3 889 €/m²
Bratislava - Ružinov
3 889 €/m²
Bratislava - Ružinov
viac ako 6 mesiacov
Moderný a štýlovo zariadený 1,5-izbový byt s prakticky riešenou dispozíciou, situovaný v pokojnej lo...
145 000 €
21 dní
3 919 €/m²
Bratislava - Vrakuňa
3 919 €/m²
Bratislava - Vrakuňa
21 dní
1,5-izbový byt na Kazanskej ulici v projekte Oppidum
232 000 €
30 dní
3 933 €/m²
Bratislava - Podunajské Biskupice
3 933 €/m²
Bratislava - Podunajské Biskupice
30 dní