Blog
13
Zoradiť od najlacnejších za m²
Hľadaj (13)
Najlacnejšie 1 izbové byty za m² na predaj - Fončorda
13 inzerátov
REZERVOVANÉ - Predaj, jednoizbový byt Banská Bystrica, Fončorda
118 600 €
31 dní
3 121 €/m²
Banská Bystrica - Fončorda
3 121 €/m²
Banská Bystrica - Fončorda
31 dní
TUreality pripravuje do ponuky 1i byt v lokalite Fončorda 38,78 m2
135 000 €
27 dní
3 481 €/m²
Banská Bystrica - Fončorda
3 481 €/m²
Banská Bystrica - Fončorda
27 dní
Sídlisko Fončorda, ulica Oremburská = Predaj 1 ib (30 m2) v tichej lokalite s výhľadom na zeleň, čiastočná rekonštrukcia
105 000 €
102 dní
3 500 €/m²
Banská Bystrica - Fončorda
3 500 €/m²
Banská Bystrica - Fončorda
102 dní
Ponúkame na predaj 1 izbový byt na Fončorde
109 900 €
8 dní
3 663 €/m²
Banská Bystrica - Fončorda
3 663 €/m²
Banská Bystrica - Fončorda
8 dní
Na predaj: štýlová 1-izbová jednotka 102 v projekte NEOHAUS - Fončorda, Banská Bystrica
134 800 €
viac ako 6 mesiacov
4 068 €/m²
Banská Bystrica - Fončorda
4 068 €/m²
Banská Bystrica - Fončorda
viac ako 6 mesiacov
Moderná nová 1-izbová jednotka 103 na predaj v Banskej Bystrici, Fončorda
134 800 €
viac ako 6 mesiacov
4 074 €/m²
Banská Bystrica - Fončorda
4 074 €/m²
Banská Bystrica - Fončorda
viac ako 6 mesiacov
Jednoizbový byt, Banská Bystrica, Fončorda, rekonštrukcia
124 000 €
41 dní
4 241 €/m²
Banská Bystrica - Fončorda
4 241 €/m²
Banská Bystrica - Fončorda
41 dní
Sídlisko Fončorda, ulica Moskovská - Predaj 1 ib (30 m2) v tichej lokalite s výhľadom na okolitú prírodu, kompletná rekonštrukcia
133 000 €
101 dní
4 433 €/m²
Banská Bystrica - Fončorda
4 433 €/m²
Banská Bystrica - Fončorda
101 dní
NEOHAUS - MODERNÉ MESTSKÉ BÝVANIE ALEBO INVESTÍCIA S BUDÚCNOSŤOU
134 800 €
viac ako 6 mesiacov
4 493 €/m²
Banská Bystrica - Fončorda
4 493 €/m²
Banská Bystrica - Fončorda
viac ako 6 mesiacov
Predám jednoizbový byt (aj bezbariérový)REZERVOVANÝ
115 000 €
49 dní
Banská Bystrica - Fončorda
Banská Bystrica - Fončorda
49 dní
Bezbariérové bývanie na Fončorde
119 000 €
42 dní
Banská Bystrica - Fončorda
Banská Bystrica - Fončorda
42 dní
Novinka, 1-izbový byt loggia aj balkón Fončorda
115 000 €
40 dní
Banská Bystrica - Fončorda
Banská Bystrica - Fončorda
40 dní
-REZERVOVANÉ- Čistonovo Zrekonštruovaný 1.izb. Bauring
123 990 €
26 dní
Banská Bystrica - Fončorda
Banská Bystrica - Fončorda
26 dní