Blog
25
Zoradiť od najlacnejších
Hľadaj (25)
Najlacnejšie 1 izbové byty na predaj - Staré Mesto
25 inzerátov
1-izbový byt pôvodný stav.
81 000 €
viac ako 6 mesiacov
2 700 €/m²
Košice - Staré Mesto
2 700 €/m²
Košice - Staré Mesto
viac ako 6 mesiacov
1izb.tehl.byt, 38m2, Tyršovo nábrežie, KE-Staré Mesto
145 000 €
viac ako 6 mesiacov
3 816 €/m²
Košice - Staré Mesto
3 816 €/m²
Košice - Staré Mesto
viac ako 6 mesiacov
Predaj 1 izbový byt Jesenná ulica, Košice - Staré Mesto
154 500 €
viac ako 6 mesiacov
4 984 €/m²
Košice - Staré Mesto
4 984 €/m²
Košice - Staré Mesto
viac ako 6 mesiacov
1-izbový TEHLOVÝ byt po kompletnej rekonštrukcii - Jesenná ulica, Košice - Staré Mesto
159 990 €
29 dní
Košice - Staré Mesto
Košice - Staré Mesto
29 dní
Na predaj: 1-izbový byt s loggiou, Košice - Staré Mesto, Branisková ulica
165 000 €
42 dní
4 050 €/m²
Košice - Staré Mesto
4 050 €/m²
Košice - Staré Mesto
42 dní
1 IZBOVÝ BYT, ALŽBETINA, KOŠICE-STARÉ MESTO
165 000 €
viac ako 6 mesiacov
7 500 €/m²
Košice - Staré Mesto
7 500 €/m²
Košice - Staré Mesto
viac ako 6 mesiacov
REZERVOVANÉ-1,5-IZB. BYT 42m2 HUTNÍCKA ULICA, STARÉ MESTO
168 000 €
29 dní
Košice - Staré Mesto
Košice - Staré Mesto
29 dní
Priestranný 1-izbový byt, predaj, 45 m2, tehla, Československej Armády, Košice - Staré Mesto
168 990 €
20 dní
4 122 €/m²
Košice - Staré Mesto
4 122 €/m²
Košice - Staré Mesto
20 dní
1 - IZBOVÝ BYT KOŠICE - STARÉ MESTO / JESENNÁ
169 000 €
169 dní
5 633 €/m²
Košice - Staré Mesto
5 633 €/m²
Košice - Staré Mesto
169 dní
KUZMÁNYHO - 1.5 izbový byt - kompletná rekonštrukcia
169 990 €
30 dní
Košice - Staré Mesto
Košice - Staré Mesto
30 dní
Bývanie v centre mesta, 1-izbový byt, Branisková ulica
174 000 €
viac ako 6 mesiacov
Košice - Staré Mesto
Košice - Staré Mesto
viac ako 6 mesiacov
1izb.byt s logiou, 41m2, Braniskova ul, KE-Staré mesto
174 000 €
viac ako 6 mesiacov
Košice - Staré Mesto
Košice - Staré Mesto
viac ako 6 mesiacov
1izb.byt s logiou, 41m2, Braniskova ul, KE-Staré mesto
174 000 €
viac ako 6 mesiacov
4 244 €/m²
Košice - Staré Mesto
4 244 €/m²
Košice - Staré Mesto
viac ako 6 mesiacov
Na predaj 1-izbový byt - Palárikova 9, Košice
175 000 €
21 dní
4 167 €/m²
Košice - Staré Mesto
4 167 €/m²
Košice - Staré Mesto
21 dní
1 izb.byt s 7m loggiou, Novostavba, Rezidencia Mlynská Bašta
183 000 €
177 dní
5 229 €/m²
Košice - Staré Mesto
5 229 €/m²
Košice - Staré Mesto
177 dní
BYT NA FLORIÁNSKEJ: PANORÁMA MESTA A SMART INVESTÍCIA
189 990 €
8 dní
4 524 €/m²
Košice - Staré Mesto
4 524 €/m²
Košice - Staré Mesto
8 dní
PREDAJ : Príjemný 1-izbový byt- centrum Košíc -Alžbetina
190 000 €
1 deň
4 750 €/m²
Košice - Staré Mesto
4 750 €/m²
Košice - Staré Mesto
1 deň
Predaj 1-izbový byt v centre Košíc - Mäsiarska ulica | 41 m2
195 900 €
23 dní
4 778 €/m²
Košice - Staré Mesto
4 778 €/m²
Košice - Staré Mesto
23 dní
Mäsiarska ulica 41m2, Staré město Košice
196 000 €
24 dní
Košice - Staré Mesto
Košice - Staré Mesto
24 dní
Na predaj staromestský 1-izb. byt v srdci Košíc-Staré mesto
196 000 €
23 dní
4 780 €/m²
Košice - Staré Mesto
4 780 €/m²
Košice - Staré Mesto
23 dní