Blog
36
Zoradiť od najlacnejších
Hľadaj (36)
Najlacnejšie 1 izbové byty na predaj - Trnava
36 inzerátov
VIVAREAL* REZERVOVANÉ! 1 izb. byt, zateplený bytový dom, výmera 34 m2, CITY PARK cca 5 min, ulica A. Kubinu, Trnava
103 000 €
viac ako 6 mesiacov
3 029 €/m²
Trnava
3 029 €/m²
Trnava
viac ako 6 mesiacov
NA PREDAJ: 1 izbový byt pri OC MAX
124 000 €
59 dní
Trnava - Trnava-západ
Trnava - Trnava-západ
59 dní
REZERVOVANÝ-1- IZBOVÝ BYT NA PREDNÁDRAŽÍ
125 000 €
74 dní
Trnava - Trnava-západ
Trnava - Trnava-západ
74 dní
GESTTO | 1-IZBOVÝ BYT NA PREDAJ | OKRUŽNÁ ULICA | TRNAVA
125 000 €
76 dní
4 167 €/m²
Trnava - Trnava-sever
4 167 €/m²
Trnava - Trnava-sever
76 dní
REZERVOVANÉ-1izbový útulný byt blízko centra na ulici V. Clementisa
126 000 €
54 dní
4 345 €/m²
Trnava
4 345 €/m²
Trnava
54 dní
PREDAJ - 1-izbovy byt - Okružná ulica
129 000 €
31 dní
Trnava
Trnava
31 dní
1-izbový byt na Čajkovského ulici v Trnave
132 000 €
7 dní
4 443 €/m²
Trnava - Trnava-západ
4 443 €/m²
Trnava - Trnava-západ
7 dní
1 izbový byt po rekonštrukcii, Tajovského, Prednádražie
135 700 €
2 dni
Trnava - Trnava-západ
Trnava - Trnava-západ
2 dni
NA PREDAJ: 1-izbový byt na sídlisku Družba
138 000 €
10 dní
Trnava - Trnava-východ
Trnava - Trnava-východ
10 dní
NA PREDAJ : 1-izbový byt na sídlisku Družba
138 000 €
5 dní
Trnava - Trnava-východ
Trnava - Trnava-východ
5 dní
PREDAJ | Útulný 1-izbový byt po kompletnej rekonštrukcií
141 900 €
32 dní
4 174 €/m²
Trnava
4 174 €/m²
Trnava
32 dní
GESTTO | REZERVOVANÉ | 1-IZBOVÝ BYT | NA PREDAJ | ZREKONŠTRUOVANÝ & ZARIADENÝ | POŠTOVÁ ULICA | TRNAVA
144 900 €
76 dní
5 120 €/m²
Trnava
5 120 €/m²
Trnava
76 dní
GESTTO | REZERVOVANÉ | 1-IZBÁK VO VÝBORNEJ LOKALITE | NA PREDAJ | ZARIADENÝ | KLIMATIZÁCIA | V. CLEMENTISA
145 900 €
61 dní
5 105 €/m²
Trnava - Trnava-východ
5 105 €/m²
Trnava - Trnava-východ
61 dní
Na predaj 1.izb. byt v BAKER STREET RESIDENCE, 28m2, historické centrum Trnavy
145 900 €
viac ako 6 mesiacov
5 211 €/m²
Trnava
5 211 €/m²
Trnava
viac ako 6 mesiacov
TREEF | Svetlý 1,5i byt po rekonštrukcii Trnava
147 900 €
10 dní
Trnava
Trnava
10 dní
NA PREDAJ zrekonštruovaný 1izbový byt v tichej lokalite
149 000 €
152 dní
3 634 €/m²
Trnava - Trnava-východ
3 634 €/m²
Trnava - Trnava-východ
152 dní
/ Rezervované / Príjemná atmosféra a moderný dizajn v jednom
154 900 €
34 dní
Trnava - Trnava-juh
Trnava - Trnava-juh
34 dní
REZERVOVANÝ | PREDAJ 1+kk byt po kompletnej rekonštrukcií
154 900 €
39 dní
3 220 €/m²
Trnava
3 220 €/m²
Trnava
39 dní
PRIPRAVUJEME NOVÚ PONUKU 1-IZBOVÉHO BYTU
154 900 €
58 dní
3 778 €/m²
Trnava
3 778 €/m²
Trnava
58 dní
FOX - Predaj 1 izbový byt * Na Hlinách * balkón
155 000 €
34 dní
3 875 €/m²
Trnava
3 875 €/m²
Trnava
34 dní