Blog
17
Zoradiť od najlacnejších za m²
Hľadaj (17)
Najlacnejšie 1 izbové byty za m² na predaj - Vlčince
17 inzerátov
1-izbový retro byt v Žiline
117 000 €
viac ako 6 mesiacov
2 925 €/m²
Žilina - Vlčince
2 925 €/m²
Žilina - Vlčince
viac ako 6 mesiacov
Jednoizbový byt, Žilina - Vlčince
124 900 €
52 dní
3 469 €/m²
Žilina - Vlčince
3 469 €/m²
Žilina - Vlčince
52 dní
1-izbový byt / 37m2 / Žilina - Vlčince
145 000 €
viac ako 6 mesiacov
3 919 €/m²
Žilina - Vlčince
3 919 €/m²
Žilina - Vlčince
viac ako 6 mesiacov
NOVOSTAVBA 1 izb. apart. s balkónom "č.406" /39m2/ CENTRUM - Žilina
158 900 €
viac ako 6 mesiacov
4 074 €/m²
Žilina - Vlčince
4 074 €/m²
Žilina - Vlčince
viac ako 6 mesiacov
NOVOSTAVBA 1 izb. apart. s balkónom "č.307" /37m2/ CENTRUM - Žilina
151 900 €
viac ako 6 mesiacov
4 105 €/m²
Žilina - Vlčince
4 105 €/m²
Žilina - Vlčince
viac ako 6 mesiacov
1 - izbový byt Žilina - Vlčince 2
148 000 €
42 dní
4 111 €/m²
Žilina - Vlčince
4 111 €/m²
Žilina - Vlčince
42 dní
ŠTÝLOVÝ 1 IZBOVÝ BYT PO KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII S 2 LODŽIAMI, VLČINCE I, ŽILINA
145 500 €
11 dní
4 157 €/m²
Žilina - Vlčince
4 157 €/m²
Žilina - Vlčince
11 dní
NOVOSTAVBA 1 izb. apart. s balkónom "č.407" /38m2/ CENTRUM - Žilina
158 900 €
viac ako 6 mesiacov
4 182 €/m²
Žilina - Vlčince
4 182 €/m²
Žilina - Vlčince
viac ako 6 mesiacov
NOVOSTAVBA 1 izb. apartmán "č.105" /33m2/ CENTRUM - Žilina
142 900 €
viac ako 6 mesiacov
4 330 €/m²
Žilina - Vlčince
4 330 €/m²
Žilina - Vlčince
viac ako 6 mesiacov
EXKLUZÍVNE NA PREDAJ 1-IZBOVÝ BYT V NOVOSTAVBE ŽILINA - ZELENÉ VLČINCE
163 000 €
55 dní
5 821 €/m²
Žilina - Vlčince
5 821 €/m²
Žilina - Vlčince
55 dní
1 izbový byt s parkovacím miestom - Zelené Vlčince
164 800 €
66 dní
Žilina - Vlčince
Žilina - Vlčince
66 dní
Na predaj priestranný 1 izbový byt Žilina Vlčince - 39,5m2
144 000 €
17 dní
Žilina - Vlčince
Žilina - Vlčince
17 dní
Pripravujeme do ponuky 1-izbový byt s dvomi loggiami /35 m2/ Vlčince I, Žilina
Neuvedená cena
viac ako 6 mesiacov
Žilina - Vlčince
Žilina - Vlčince
viac ako 6 mesiacov
Pripravujeme do ponuky 1-izbový byt /40 m2/, Žilina - Vlčince III.
Neuvedená cena
75 dní
Žilina - Vlčince
Žilina - Vlčince
75 dní
Predaj, jednoizbový byt, Vlčince, Žilina, Exluzívne RIQ REZERVOVANE
Neuvedená cena
39 dní
Žilina - Vlčince
Žilina - Vlčince
39 dní
1-izbový byt s pekným výhľadom / 36 m2 / - Žilina ( Vlčince )
Neuvedená cena
29 dní
Žilina - Vlčince
Žilina - Vlčince
29 dní
Predaj, jednoizbový byt, Vlčince, Žilina, Exluzívne RIQ
Neuvedená cena
4 dni
Žilina - Vlčince
Žilina - Vlčince
4 dni