Neprihlásený
Prihlásiť sa

Vyhľadávač
Sledované  0

Verzia 2.19.65
Býval logo
7 nehnuteľností

Zoradiť od najnovších

1 izbové byty na prenájom - Jahodníky

7 inzerátov

Na prenájom je jednoizbový byt v Martine, v Jahodníkoch
Na prenájom je jednoizbový byt v Martine, v Jahodníkoch
Na prenájom je jednoizbový byt v Martine, v Jahodníkoch

Na prenájom je jednoizbový byt v Martine, v Jahodníkoch

420 €

25 dní
Martin - Jahodníky
Martin - Jahodníky
25 dní
1izbový byt - Jahodníky
1izbový byt - Jahodníky
1izbový byt - Jahodníky

1izbový byt - Jahodníky

400 €

34 dní
Martin - Jahodníky
Martin - Jahodníky
34 dní
1 izbovy byt - Jahodniky 30 m2 komplet rekonstrukcia
1 izbovy byt - Jahodniky 30 m2 komplet rekonstrukcia
1 izbovy byt - Jahodniky 30 m2 komplet rekonstrukcia

1 izbovy byt - Jahodniky 30 m2 komplet rekonstrukcia

470 €

48 dní
Martin - Jahodníky
Martin - Jahodníky
48 dní
Na prenájom 1-izbový byt 58m2, Martin Jahodníky
Na prenájom 1-izbový byt 58m2, Martin Jahodníky
Na prenájom 1-izbový byt 58m2, Martin Jahodníky

Na prenájom 1-izbový byt 58m2, Martin Jahodníky

500 €

56 dní
8,62 €/m²
Martin - Jahodníky
8,62 €/m²
Martin - Jahodníky
56 dní
1 izbovy byt prenájom v Jahodnikoch
1 izbovy byt prenájom v Jahodnikoch
1 izbovy byt prenájom v Jahodnikoch

1 izbovy byt prenájom v Jahodnikoch

410 €

viac ako 6 mesiacov
13 €/m²
Martin - Jahodníky
13 €/m²
Martin - Jahodníky
viac ako 6 mesiacov
[OBSADENÝ 2028] 1 izbový byt na prenájom - Martin, Jahodníky

480 €

viac ako 6 mesiacov
Martin - Jahodníky
Martin - Jahodníky
viac ako 6 mesiacov
[OBSADENÝ] 1 izbový byt na prenájom - Martin, Jahodníky
[OBSADENÝ] 1 izbový byt na prenájom - Martin, Jahodníky
[OBSADENÝ] 1 izbový byt na prenájom - Martin, Jahodníky

[OBSADENÝ] 1 izbový byt na prenájom - Martin, Jahodníky

450 €

viac ako 6 mesiacov
Martin - Jahodníky
Martin - Jahodníky
viac ako 6 mesiacov