Blog
64
Zoradiť od najnovších
Hľadaj (64)
2 izbové byty na predaj - Dúbravka
64 inzerátov
VEĽMI PEKNÝ 2 IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM V DÚBRAVKE - NEJEDLÉHO ULICA
220 000 €
Dnes
4 889 €/m²
Bratislava - Dúbravka
4 889 €/m²
Bratislava - Dúbravka
Dnes
Pripravujeme na predaj štýlový 2-izbový byt v zelenej časti Dúbravky
221 500 €
1 deň
4 475 €/m²
Bratislava - Dúbravka
4 475 €/m²
Bratislava - Dúbravka
1 deň
Slnečný 2-izbový byt s kvalitným zariadením a balkónom - Dúbravka | JFB
220 000 €
2 dni
5 500 €/m²
Bratislava - Dúbravka
5 500 €/m²
Bratislava - Dúbravka
2 dni
Na predaj veľký 2-izbový byt s dvoma loggiami v Dúbravke
206 000 €
2 dni
3 304 €/m²
Bratislava - Dúbravka
3 304 €/m²
Bratislava - Dúbravka
2 dni
Praktický 2,5-izbový byt pri Saratove - výborná lokalita v Dúbravke
188 000 €
4 dni
4 000 €/m²
Bratislava - Dúbravka
4 000 €/m²
Bratislava - Dúbravka
4 dni
Štýlový 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii
225 000 €
4 dni
4 245 €/m²
Bratislava - Dúbravka
4 245 €/m²
Bratislava - Dúbravka
4 dni
PRIPRAVUJEME: 2-IZB. BYT - BA, DÚBRAVKA
Neuvedená cena
5 dní
Bratislava - Dúbravka
Bratislava - Dúbravka
5 dní
SLNEČNÝ 2 IZB. BYT S GARÁŽOU, MUROVANOU PIVNICOU A SLNEČNOU TERASOU V NOVOSTAVBE, MARTINA GRANCA
272 800 €
6 dní
4 207 €/m²
Bratislava - Dúbravka
4 207 €/m²
Bratislava - Dúbravka
6 dní
NUERA I Priestranný 2-izbový byt, Drobného, Dúbravka
210 000 €
6 dní
Bratislava - Dúbravka
Bratislava - Dúbravka
6 dní
2 izb.byt s terasou a výhľadom na prírodu
259 900 €
7 dní
Bratislava - Dúbravka
Bratislava - Dúbravka
7 dní
2-izbový byt, 51 m2, samostatné izby, tichý, výhľad do zelene,K.Adlera
189 000 €
9 dní
3 706 €/m²
Bratislava - Dúbravka
3 706 €/m²
Bratislava - Dúbravka
9 dní
NÍZKE MESAČNÉ NÁKLADY! 2-izbový byt v novostavbe v Dúbravke
149 000 €
15 dní
3 253 €/m²
Bratislava - Dúbravka
3 253 €/m²
Bratislava - Dúbravka
15 dní
Pripravujem na predaj 2 izbový byt Dúbravka PARK PEKNÍKOVA
190 000 €
15 dní
3 219 €/m²
Bratislava - Dúbravka
3 219 €/m²
Bratislava - Dúbravka
15 dní
Predaj bytu (2 izbový) 47 m2, Bratislava - Dúbravka
189 900 €
16 dní
4 040 €/m²
Bratislava - Dúbravka
4 040 €/m²
Bratislava - Dúbravka
16 dní
Predaj svetlý 2izbový byt Dúbravka
204 000 €
17 dní
4 040 €/m²
Bratislava - Dúbravka
4 040 €/m²
Bratislava - Dúbravka
17 dní
BA/DÚBRAVKA-Predaj prerobeného 2i bytu s pivnicou v skvelej lokalite
215 000 €
24 dní
4 262 €/m²
Bratislava - Dúbravka
4 262 €/m²
Bratislava - Dúbravka
24 dní
2 izbový byt v Dúbravke /61m2
235 000 €
35 dní
Bratislava - Dúbravka
Bratislava - Dúbravka
35 dní
PREDAJ - NADŠTANDARDNÝ 2-IZBOVÝ APARTMÁN V NOVOSTAVBE AGÁTY, 60 M2, BAZÉN, PARKING, DÚBRAVKA
229 000 €
46 dní
3 804 €/m²
Bratislava - Dúbravka
3 804 €/m²
Bratislava - Dúbravka
46 dní
REZERVOVANÝ: Váš prvý 2 izb byt pre nový začiatok - Dúbravka
219 990 €
47 dní
4 201 €/m²
Bratislava - Dúbravka
4 201 €/m²
Bratislava - Dúbravka
47 dní
Predaj, dvojizbový byt Bratislava Dúbravka, Homolova
219 990 €
48 dní
4 231 €/m²
Bratislava - Dúbravka
4 231 €/m²
Bratislava - Dúbravka
48 dní