Blog
45
Zoradiť od najlacnejších
Hľadaj (45)
Najlacnejšie 2 izbové byty na predaj - Dargovských hrdinov
45 inzerátov
Priestranný 2 izbový byt, 58m2, Adlerova ul., Darg. Hrdinov
104 990 €
viac ako 6 mesiacov
1 810 €/m²
Košice - Dargovských hrdinov
1 810 €/m²
Košice - Dargovských hrdinov
viac ako 6 mesiacov
veľký 2-izb.byt s logiou, 58m2, Postupimská ul, KE-Furča
119 900 €
viac ako 6 mesiacov
2 067 €/m²
Košice - Dargovských hrdinov
2 067 €/m²
Košice - Dargovských hrdinov
viac ako 6 mesiacov
1,5-izb.byt s 6m logiou,41m2,pražský typ,Jaltská ul,KE-Furča
127 000 €
viac ako 6 mesiacov
3 098 €/m²
Košice - Dargovských hrdinov
3 098 €/m²
Košice - Dargovských hrdinov
viac ako 6 mesiacov
veľký 2-izb.byt s logiou, 58m2, 4,p/8, Kurská ul, KE-Furča
129 000 €
viac ako 6 mesiacov
2 224 €/m²
Košice - Dargovských hrdinov
2 224 €/m²
Košice - Dargovských hrdinov
viac ako 6 mesiacov
"REZERVOVANÝ" Ponúkam na predaj 1,5 izbový byt Jaltská, Dargovských hrdinov
148 000 €
viac ako 6 mesiacov
3 524 €/m²
Košice - Dargovských hrdinov
3 524 €/m²
Košice - Dargovských hrdinov
viac ako 6 mesiacov
1,5-izb.byt s 6m logiou,41m2,pražský typ, Adlerova ul, Furča
149 900 €
viac ako 6 mesiacov
3 656 €/m²
Košice - Dargovských hrdinov
3 656 €/m²
Košice - Dargovských hrdinov
viac ako 6 mesiacov
1,5 izb.byt s 6m logiou,42m2, Lidické nám, KE-Furča
150 000 €
135 dní
3 571 €/m²
Košice - Dargovských hrdinov
3 571 €/m²
Košice - Dargovských hrdinov
135 dní
Na predaj 2-izbový byt REZERVOVANÉ
164 999 €
101 dní
2 845 €/m²
Košice - Dargovských hrdinov
2 845 €/m²
Košice - Dargovských hrdinov
101 dní
2-IZB.BYT - KOŠICE, KROSNIANSKA
167 000 €
121 dní
3 976 €/m²
Košice - Dargovských hrdinov
3 976 €/m²
Košice - Dargovských hrdinov
121 dní
2 izb byt, Furča, 42 m2 + zasklenná lodžia 6 m2, 3.p., výťah
169 900 €
20 dní
Košice - Dargovských hrdinov
Košice - Dargovských hrdinov
20 dní
1,5izbovy byt na Furči
169 990 €
23 dní
Košice - Dargovských hrdinov
Košice - Dargovských hrdinov
23 dní
Útulný 2i byt na predaj • krásny výhľad na zeleň • Furča
169 999 €
41 dní
3 269 €/m²
Košice - Dargovských hrdinov
3 269 €/m²
Košice - Dargovských hrdinov
41 dní
REZERVOVANÝ Predaj: Štýlový 1,5-izbový byt s veľkou loggiou - Jaltská ulica, Košice - Dargovských hrdinov
173 500 €
62 dní
3 615 €/m²
Košice - Dargovských hrdinov
3 615 €/m²
Košice - Dargovských hrdinov
62 dní
Na predaj 1,5 izbový byt s loggiou, Bielocerkevská ul., Košice III. - Dargovských Hrdinov,
175 000 €
85 dní
3 973 €/m²
Košice - Dargovských hrdinov
3 973 €/m²
Košice - Dargovských hrdinov
85 dní
Slnečný 2-izbový byt na Furči
179 000 €
54 dní
Košice - Dargovských hrdinov
Košice - Dargovských hrdinov
54 dní
2 izbový byt s loggiou, Furča, Povstania českého ľudu, Dargovských hrdinov,
179 000 €
9 dní
3 086 €/m²
Košice - Dargovských hrdinov
3 086 €/m²
Košice - Dargovských hrdinov
9 dní
REZERVOVANÝ - 2 izb. byt JALTSKÁ ul., NOVÁ REKONŠTRUKCIA
179 900 €
92 dní
Košice - Dargovských hrdinov
Košice - Dargovských hrdinov
92 dní
Na predaj 2-izb. byt po novej rekonštrukcii, pražský typ
179 900 €
15 dní
4 283 €/m²
Košice - Dargovských hrdinov
4 283 €/m²
Košice - Dargovských hrdinov
15 dní
NAJNIZŠIA CENA VELKÉHO 62m2 2IZB S LOGGIOU. AJ INVESTÍČNE
179 990 €
40 dní
Košice - Dargovských hrdinov
Košice - Dargovských hrdinov
40 dní
2 izbový byt, 48m2, Bašťovanského, Košice-Furča
179 999 €
53 dní
3 750 €/m²
Košice - Dargovských hrdinov
3 750 €/m²
Košice - Dargovských hrdinov
53 dní