Blog
37
Zoradiť od najnovších
Hľadaj (37)
2 izbové byty na predaj - Dargovských hrdinov
37 inzerátov
2-izbový byt na predaj, Postupimská ulica, Košice , Sídlisko Dargovských hrdinov
172 990 €
2 dni
3 006 €/m²
Košice - Dargovských hrdinov
3 006 €/m²
Košice - Dargovských hrdinov
2 dni
Predaj nový 2 izbový byt, Košice-Furča-Povstania českého ľudu
203 000 €
8 dní
3 691 €/m²
Košice - Dargovských hrdinov
3 691 €/m²
Košice - Dargovských hrdinov
8 dní
TRENDOVÝ 2 izbový byt po rekonštrukcii
207 000 €
8 dní
3 569 €/m²
Košice - Dargovských hrdinov
3 569 €/m²
Košice - Dargovských hrdinov
8 dní
Predaj moderný 2 izbový byt s loggiou-Košice/Furča /Exnárova ulica
197 900 €
9 dní
3 412 €/m²
Košice - Dargovských hrdinov
3 412 €/m²
Košice - Dargovských hrdinov
9 dní
Predaj 2 izbový byt Furča Košice Bašťovanského
220 000 €
9 dní
Košice - Dargovských hrdinov
Košice - Dargovských hrdinov
9 dní
Predám 2-izbový byť s veľkou loggiou
179 500 €
10 dní
Košice - Dargovských hrdinov
Košice - Dargovských hrdinov
10 dní
2 izbový byt s loggiou, Furča, Povstania českého ľudu, Dargovských hrdinov,
179 000 €
20 dní
3 086 €/m²
Košice - Dargovských hrdinov
3 086 €/m²
Košice - Dargovských hrdinov
20 dní
Na predaj 2-izbový byt, kompletne zrekonštruovaný, Furča - Košice
218 999 €
21 dní
4 867 €/m²
Košice - Dargovských hrdinov
4 867 €/m²
Košice - Dargovských hrdinov
21 dní
Rezervovaný! Bezbariérový 2-izbový byt s loggiou, 58 m2, Zupkova ulica, Furča, nová rekonštrukcia
195 000 €
21 dní
3 362 €/m²
Košice - Dargovských hrdinov
3 362 €/m²
Košice - Dargovských hrdinov
21 dní
Buzulucka, Veľký 2.izbový byt, Furča, 58,40 m2
Neuvedená cena
21 dní
Košice - Dargovských hrdinov
Košice - Dargovských hrdinov
21 dní
2+kk byt po modernej kompletnej rekonštrukcii - Buzulucká ul
184 990 €
22 dní
Košice - Dargovských hrdinov
Košice - Dargovských hrdinov
22 dní
Exkluzívny 2 izbový byt 58m2 s loggiou/ Exnárova ulica,Furča
210 000 €
23 dní
3 621 €/m²
Košice - Dargovských hrdinov
3 621 €/m²
Košice - Dargovských hrdinov
23 dní
2 izb byt, Furča, 42 m2 + zasklenná lodžia 6 m2, 3.p., výťah
169 900 €
31 dní
Košice - Dargovských hrdinov
Košice - Dargovských hrdinov
31 dní
2 IZB. BYT V NOVOSTAVBE NA FURČI s parkovacím miestom v cene
215 000 €
31 dní
3 772 €/m²
Košice - Dargovských hrdinov
3 772 €/m²
Košice - Dargovských hrdinov
31 dní
1,5izbovy byt na Furči
169 990 €
34 dní
Košice - Dargovských hrdinov
Košice - Dargovských hrdinov
34 dní
Štýlový 1,5 izbový byt na Furči
179 000 €
35 dní
4 163 €/m²
Košice - Dargovských hrdinov
4 163 €/m²
Košice - Dargovských hrdinov
35 dní
Ponúkame na predaj 2 izbový byt na sídlisku Dargovských hrdinov, o rozlohe 48 m2 na 3/7poschodí.
183 000 €
42 dní
3 813 €/m²
Košice - Dargovských hrdinov
3 813 €/m²
Košice - Dargovských hrdinov
42 dní
Na predaj pekný 2 izbový byt Furča, Benadova ulica, Košice
Neuvedená cena
45 dní
Košice - Dargovských hrdinov
Košice - Dargovských hrdinov
45 dní
NAJNIZŠIA CENA VELKÉHO 62m2 2IZB S LOGGIOU. AJ INVESTÍČNE
179 990 €
51 dní
Košice - Dargovských hrdinov
Košice - Dargovských hrdinov
51 dní
REZERVOVANÉ - Priestranný 2 izbový byt, 58 m2, sídlisko Dargovských hrdinov -Furča, Benadova
199 000 €
56 dní
3 431 €/m²
Košice - Dargovských hrdinov
3 431 €/m²
Košice - Dargovských hrdinov
56 dní