Blog
27
Zoradiť od najnovších
Hľadaj (27)
2 izbové byty na predaj - Dubnica nad Váhom
27 inzerátov
2i byt, 66m2 - Dubnica, pri Účku: SLNEČNÝ a priestranný, VÝNIMOČNÁ lokalita pod LESOM, novostavba z r.2002
Neuvedená cena
7 dní
Dubnica nad Váhom
Dubnica nad Váhom
7 dní
Na predaj | 2-izbový byt | 61 m2 | Pôvodný stav | Dubnica na
119 900 €
11 dní
Dubnica nad Váhom
Dubnica nad Váhom
11 dní
2. izbový byt v Dubnici nad Váhom
125 000 €
18 dní
Dubnica nad Váhom
Dubnica nad Váhom
18 dní
KOMPLETNÁ REKONŠTRUKCIA- 2,5i 54 m2 + balkón - Dubnica nad V
145 900 €
32 dní
Dubnica nad Váhom
Dubnica nad Váhom
32 dní
Ponúkame na predaj 2i byt v centre - 2x balkón.
146 900 €
39 dní
Dubnica nad Váhom
Dubnica nad Váhom
39 dní
Na predaj 2 izbový byt, Dubnica nad Váhom , 62 m2 , 2 balkóny, Centrum I
121 900 €
47 dní
2 032 €/m²
Dubnica nad Váhom
2 032 €/m²
Dubnica nad Váhom
47 dní
REZERVOVANÉ - 2i byt 62 m2 + šatník, klíma a loggia- Dubnica
134 900 €
48 dní
Dubnica nad Váhom
Dubnica nad Váhom
48 dní
Predáme novostavbu veľkýho 2-izbového bytu v centre Dubnice
158 000 €
55 dní
2 772 €/m²
Dubnica nad Váhom
2 772 €/m²
Dubnica nad Váhom
55 dní
56M2 2I BYT KOMPLET REKONŠTRUKCIA DUBNICA NAD VÁHOM
135 999 €
74 dní
Dubnica nad Váhom
Dubnica nad Váhom
74 dní
Predáme 2-izbový byt v Dubnici nad Váhom, po kompletnej rekonštrukcii
135 000 €
86 dní
2 755 €/m²
Dubnica nad Váhom
2 755 €/m²
Dubnica nad Váhom
86 dní
2 izbovy byt po kompletnej rekonštrukcií - Dubnica nad Váhom
160 000 €
86 dní
Dubnica nad Váhom
Dubnica nad Váhom
86 dní
REZERVOVANÉ - Na predaj veľký 2 izbový byt s garážou a záhradou, Dubnica nad Váhom
136 000 €
90 dní
2 386 €/m²
Dubnica nad Váhom
2 386 €/m²
Dubnica nad Váhom
90 dní
NA PREDAJ 2-IZBBOVÝ BYT V DUBNICI NAD VÁHOM S VÝMEROU 61M2
118 090 €
111 dní
1 936 €/m²
Dubnica nad Váhom
1 936 €/m²
Dubnica nad Váhom
111 dní
2 izbový luxusný byt v centre (ORION),Dubnica nad Váhom.57 m2
155 000 €
118 dní
2 719 €/m²
Dubnica nad Váhom
2 719 €/m²
Dubnica nad Váhom
118 dní
Predáme 2-izbový byt v Dubnici nad Váhom po rekonštrukcii
134 990 €
146 dní
2 596 €/m²
Dubnica nad Váhom
2 596 €/m²
Dubnica nad Váhom
146 dní
Znížená cena !Na predaj útulný 2 izbový byt v Dubnici nad Váhom
121 990 €
viac ako 6 mesiacov
2 490 €/m²
Dubnica nad Váhom
2 490 €/m²
Dubnica nad Váhom
viac ako 6 mesiacov
Na predaj novostavba 2 - izbový byt, 54 m2, Dubnica nad Váhom - ORION.
Neuvedená cena
viac ako 6 mesiacov
Dubnica nad Váhom
Dubnica nad Váhom
viac ako 6 mesiacov
Na predaj Bezbariérový prízemný so samostatným vchodom 2+1 izb
89 000 €
viac ako 6 mesiacov
1 956 €/m²
Dubnica nad Váhom
1 956 €/m²
Dubnica nad Váhom
viac ako 6 mesiacov
Rezervovaný - Dvojizbový byt s 2 balkónmi v centre Dubnice
135 900 €
viac ako 6 mesiacov
2 343 €/m²
Dubnica nad Váhom
2 343 €/m²
Dubnica nad Váhom
viac ako 6 mesiacov
Na predaj krásny 2-izbový byt v novostavbe - 51,2 m2, Dubnica nad Váhom
160 000 €
viac ako 6 mesiacov
3 125 €/m²
Dubnica nad Váhom
3 125 €/m²
Dubnica nad Váhom
viac ako 6 mesiacov