Blog
28
Zoradiť od najlacnejších
Hľadaj (28)
Najlacnejšie 2 izbové byty na predaj - Karlova Ves
28 inzerátov
Rezervovane !! ✅Exkluzivne iba u nas na predaj 2. i byt na Dlhych dieloch s balkonom a nepriechodnymi izbami (moznost vybavenia parkovania v parkovacom dome) ?
130 000 €
67 dní
2 600 €/m²
Bratislava - Karlova Ves
2 600 €/m²
Bratislava - Karlova Ves
67 dní
Predaj 2 izbového bytu s loggiou na Dlhých Dieloch
185 000 €
Dnes
3 627 €/m²
Bratislava - Karlova Ves
3 627 €/m²
Bratislava - Karlova Ves
Dnes
Predaj 2 izbový byt Veternicová Karlova Ves
187 000 €
viac ako 6 mesiacov
3 339 €/m²
Bratislava - Karlova Ves
3 339 €/m²
Bratislava - Karlova Ves
viac ako 6 mesiacov
REZERVOVANÉ | Útulný 2i byt po rekonštrukcii s loggiou a pivnicou
189 000 €
7 dní
4 139 €/m²
Bratislava - Karlova Ves
4 139 €/m²
Bratislava - Karlova Ves
7 dní
REZERVOVANÉ |Priestranný dvojizbový byt v meste Bratislava - Karlova Ves na predaj!
190 000 €
7 dní
3 643 €/m²
Bratislava - Karlova Ves
3 643 €/m²
Bratislava - Karlova Ves
7 dní
Na predaj 2-izbový byt s loggiou v srdci Karlovky - ideálna príležitosť na bývanie podľa vlastných predstáv
192 500 €
54 dní
4 087 €/m²
Bratislava - Karlova Ves
4 087 €/m²
Bratislava - Karlova Ves
54 dní
Rezervované.Na predaj slnečný 2-izbový byt v Karlovej Vsi-Dlhé Diely 48m2.
199 999 €
67 dní
4 167 €/m²
Bratislava - Karlova Ves
4 167 €/m²
Bratislava - Karlova Ves
67 dní
Predaj 2 izb. bytu, 57m2, Kresánkova ul., Dlhé diely
208 000 €
55 dní
Bratislava - Karlova Ves
Bratislava - Karlova Ves
55 dní
TOP: 2- izbový byt s krásnym výhľadom na Bratislavu
210 000 €
1 deň
4 008 €/m²
Bratislava - Karlova Ves
4 008 €/m²
Bratislava - Karlova Ves
1 deň
REZERVOVANÉ | RADO | Moderne zrekonštruovaný 2i byt | Karlova Ves
210 000 €
25 dní
4 379 €/m²
Bratislava - Karlova Ves
4 379 €/m²
Bratislava - Karlova Ves
25 dní
S E G N E R O V A | 2 izbový byt 49m2 + balkón 7m2 + pivnica | BAIV - Karlova Ves | YamiDomi
212 000 €
49 dní
3 655 €/m²
Bratislava - Karlova Ves
3 655 €/m²
Bratislava - Karlova Ves
49 dní
REZERVOVANÉ!,2-IZB.BYT, KOMPLETNÁ REK.,ĽUDOVÍTA FULLU, KARLOVA VES
212 000 €
82 dní
5 291 €/m²
Bratislava - Karlova Ves
5 291 €/m²
Bratislava - Karlova Ves
82 dní
Novo-rekonštruovaný byt s veľkou loggiou
228 800 €
Dnes
Bratislava - Karlova Ves
Bratislava - Karlova Ves
Dnes
2-izbový byt so súkromnou záhradou v Karlovej Vsi,Ľudovíta F
229 000 €
123 dní
Bratislava - Karlova Ves
Bratislava - Karlova Ves
123 dní
Štartovací byt s veľkou terasou v Mlynskej doline
229 000 €
15 dní
4 404 €/m²
Bratislava - Karlova Ves
4 404 €/m²
Bratislava - Karlova Ves
15 dní
Priestranný 2i byt, 2xloggia, parking, pivnica, novostavba,Karlova Ves
244 900 €
viac ako 6 mesiacov
2 846 €/m²
Bratislava - Karlova Ves
2 846 €/m²
Bratislava - Karlova Ves
viac ako 6 mesiacov
Veľkorysý 2i byt so slnečnou predzáhradkou a s výnosnosťou 4.8%
249 000 €
14 dní
1 718 €/m²
Bratislava - Karlova Ves
1 718 €/m²
Bratislava - Karlova Ves
14 dní
2i priestranný byt s loggiou v staršej novostavbe - rezervované!
250 000 €
14 dní
3 788 €/m²
Bratislava - Karlova Ves
3 788 €/m²
Bratislava - Karlova Ves
14 dní
Rezervovaný IBA U NÁS! 2i byt s balkónom a parkovaním v projekte CUBICON
259 990 €
69 dní
4 393 €/m²
Bratislava - Karlova Ves
4 393 €/m²
Bratislava - Karlova Ves
69 dní
REZERVOVANÉ - Na predaj: Nadštandardne priestranný 2 izbový
269 900 €
56 dní
Bratislava - Karlova Ves
Bratislava - Karlova Ves
56 dní