Blog
117
Zoradiť od najnovších
Hľadaj (117)
2 izbové byty na predaj - Nitra
117 inzerátov
2-izbový byt na predaj
164 000 €
Dnes
Nitra
Nitra
Dnes
Praktický 2i byt - pokojná lokalita - investičná príležitosť
135 000 €
Dnes
Nitra - Klokočina
Nitra - Klokočina
Dnes
Predám 2 izbový byt
176 900 €
1 deň
Nitra
Nitra
1 deň
NA PREDAJ 2 IZB KLIMATIZOVANÝ BYT S BALKÓNOM + PARKOVANIE, NOVOSTAVBA
169 000 €
1 deň
3 674 €/m²
Nitra
3 674 €/m²
Nitra
1 deň
Centrum, veľký 2.izb., balkón, pôvodný stav
143 000 €
2 dni
Nitra
Nitra
2 dni
Predaj 2 izbový byt s terasou a parkovaním, Nitra
199 000 €
2 dni
Nitra
Nitra
2 dni
Priestranný 2i byt - loggia - pokojná lokalita
159 900 €
5 dní
Nitra
Nitra
5 dní
✨ EXKLUZÍVNE | ŠTÝLOVÝ 2-IZBOVÝ BYT S KLIMATIZÁCIOU A VEĽKÝM BALKÓNOM ✨
162 000 €
6 dní
3 240 €/m²
Nitra - Čermáň
3 240 €/m²
Nitra - Čermáň
6 dní
Štýlový mestský byt s atmosférou a veľkorysým priestorom
178 000 €
6 dní
2 171 €/m²
Nitra
2 171 €/m²
Nitra
6 dní
Veľkometrážny byt v tehlovej bytovke | Nitra - Staré mesto
185 000 €
6 dní
2 079 €/m²
Nitra - Staré Mesto
2 079 €/m²
Nitra - Staré Mesto
6 dní
Predaj bytu 2-izbový • 89 m2 bez realitkyŠtúrova, Nitra - Nitra, Nitriansky kraj
185 000 €
6 dní
Nitra - Staré Mesto
Nitra - Staré Mesto
6 dní
Kompletne zariadený 2 izbový byt - Jedlíkova ulica
149 900 €
6 dní
Nitra
Nitra
6 dní
REZERVOVANÝ 2 IZBOVÝ BYT S VÝMEROU AŽ 67 m2| NITRA-KLOKOČINA
139 990 €
7 dní
Nitra - Klokočina
Nitra - Klokočina
7 dní
🌿DOBRÁ INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ - 2 izbový byt s terasou a zá
155 000 €
8 dní
Nitra
Nitra
8 dní
Po rekonštrukcii, vlastné kúrenie | 2-izbový byt 59 m2 | Cen
160 990 €
9 dní
Nitra
Nitra
9 dní
Predaj bytu (2 izbový) 54 m2, Nitra
155 000 €
13 dní
2 870 €/m²
Nitra - Klokočina
2 870 €/m²
Nitra - Klokočina
13 dní
Predám 2-izbový byt v Nitre
150 000 €
13 dní
Nitra
Nitra
13 dní
2-izbový byt po rekonštrukcii, Kmeťova ul. Nitra - Klokočina
155 000 €
15 dní
Nitra - Klokočina
Nitra - Klokočina
15 dní
Predaj, dvojizbový byt Nitra, slnečný vo vyhľadávanej lokalite - NOVOSTAVBA
169 950 €
16 dní
3 616 €/m²
Nitra
3 616 €/m²
Nitra
16 dní
SVETLÝ 2-IZBOVÝ BYT NA CHRENOVEJ PRI N-CENTRE, SUPER PONUKA
Neuvedená cena
16 dní
Nitra - Chrenová
Nitra - Chrenová
16 dní