Neprihlásený
Prihlásiť sa

Vyhľadávač
Sledované  0

Verzia 2.19.65
Býval logo
5 nehnuteľností

Zoradiť od najlacnejších

Najlacnejšie 2 izbové byty na predaj - Párovce

5 inzerátov

2 izbový byt v centre - Nitra - Párovce
2 izbový byt v centre - Nitra - Párovce
2 izbový byt v centre - Nitra - Párovce

2 izbový byt v centre - Nitra - Párovce

153 000 €

viac ako 6 mesiacov
2 732 €/m²
Nitra - Párovce
2 732 €/m²
Nitra - Párovce
viac ako 6 mesiacov
2-izb.byt v centre mesta Nitra, Párovce
2-izb.byt v centre mesta Nitra, Párovce
2-izb.byt v centre mesta Nitra, Párovce

2-izb.byt v centre mesta Nitra, Párovce

153 000 €

viac ako 6 mesiacov
2 732 €/m²
Nitra - Párovce
2 732 €/m²
Nitra - Párovce
viac ako 6 mesiacov
Predaj 2 izbový byt , Nitra ,Párovce
Predaj 2 izbový byt , Nitra ,Párovce
Predaj 2 izbový byt , Nitra ,Párovce

Predaj 2 izbový byt , Nitra ,Párovce

175 000 €

105 dní
Nitra - Párovce
Nitra - Párovce
105 dní
Predaj bytu (2 izbový) 58 m2, Nitra
Predaj bytu (2 izbový) 58 m2, Nitra
Predaj bytu (2 izbový) 58 m2, Nitra

Predaj bytu (2 izbový) 58 m2, Nitra

185 000 €

68 dní
3 190 €/m²
Nitra - Párovce
3 190 €/m²
Nitra - Párovce
68 dní
ALL INCLUSIVE | PRÍJEMNÝ 2 IZBOVÝ BYT | NITRA***REZERVOVANÉ***

Neuvedená cena

62 dní
Nitra - Párovce
Nitra - Párovce
62 dní