Blog
286
Zoradiť od najnovších
Hľadaj (286)
2 izbové byty na predaj - Ružinov
286 inzerátov
2-IZBOVÝ BYT,KOMPLETNÁ REKONŠTRUKCIA,RUŽINOV,57m2
259 999 €
Dnes
4 561 €/m²
Bratislava - Ružinov
4 561 €/m²
Bratislava - Ružinov
Dnes
Moderný 2-izbový byt v projekte NUPPU
275 000 €
Dnes
4 741 €/m²
Bratislava - Ružinov
4 741 €/m²
Bratislava - Ružinov
Dnes
Priestranný 1kk s rozlohou 2-izbového bytu v Jarabinkách
242 000 €
Dnes
6 079 €/m²
Bratislava - Ružinov
6 079 €/m²
Bratislava - Ružinov
Dnes
2-izbový byt na dobrej adrese | spolu 68m2 | Martinčekova 20
282 000 €
Dnes
Bratislava - Ružinov
Bratislava - Ružinov
Dnes
Predaj 2 izbového bytu Ružová dolina
254 000 €
Dnes
Bratislava - Ružinov
Bratislava - Ružinov
Dnes
Moderný 2-izb. byt v novostavbe s loggiou - Mlynské luhy - Ružinov
275 000 €
1 deň
5 189 €/m²
Bratislava - Ružinov
5 189 €/m²
Bratislava - Ružinov
1 deň
Moderný 2-izb. byt v novostavbe - Mlynské luhy - Ružinov
275 000 €
1 deň
5 000 €/m²
Bratislava - Ružinov
5 000 €/m²
Bratislava - Ružinov
1 deň
REB.SK - Kompletne prerobený 2i byt - Doležalova - Ružinov
228 000 €
1 deň
5 772 €/m²
Bratislava - Ružinov
5 772 €/m²
Bratislava - Ružinov
1 deň
REB.SK Predaj 2-izbového bytu, Ružová dolina, Bratislava - Ružinov
254 000 €
1 deň
4 097 €/m²
Bratislava - Ružinov
4 097 €/m²
Bratislava - Ružinov
1 deň
BABONY TRE | 2 - izbový byt s balkónom, m. č. Ružinov, ul. Rezedova
220 000 €
1 deň
4 427 €/m²
Bratislava - Ružinov
4 427 €/m²
Bratislava - Ružinov
1 deň
VALEN | Moderný 1,5izbový apartmán v novostavbe NUPPU, BA II
225 000 €
1 deň
6 096 €/m²
Bratislava - Ružinov
6 096 €/m²
Bratislava - Ružinov
1 deň
Dizajnový 2-izbový byt v NUPPU s 2 garážovými státiami
280 000 €
2 dni
4 828 €/m²
Bratislava - Ružinov
4 828 €/m²
Bratislava - Ružinov
2 dni
Svetlý 2i byt 53m2, balkón, parkovacie miesto, JÉGEHO ALEJ
279 000 €
3 dni
5 264 €/m²
Bratislava - Ružinov
5 264 €/m²
Bratislava - Ružinov
3 dni
2,5-izbový nízkonákladový zariadený byt s vlastným kúrením, priestrannou loggiou a parkovaním na súk...
234 900 €
3 dni
4 195 €/m²
Bratislava - Ružinov
4 195 €/m²
Bratislava - Ružinov
3 dni
2- izbový byt na ulici Tekovská
365 000 €
4 dni
6 369 €/m²
Bratislava - Ružinov
6 369 €/m²
Bratislava - Ružinov
4 dni
HERRYS - Na predaj priestranný 2,5-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v obľúbenej lokalite 500 bytov - Kulíškova ulica
269 000 €
4 dni
4 607 €/m²
Bratislava - Ružinov
4 607 €/m²
Bratislava - Ružinov
4 dni
ŠTÝLOVÝ 2i byt, 42m2 s loggiou | Rovníková ul. ***VÝBORNÁ PONUKA MESTSKÉHO BÝVANIA ***
210 000 €
4 dni
5 000 €/m²
Bratislava - Ružinov
5 000 €/m²
Bratislava - Ružinov
4 dni
Priestranný 2-izbový byt, loggia, Nivy, 54 m2, vlastný kotol
220 000 €
4 dni
4 074 €/m²
Bratislava - Ružinov
4 074 €/m²
Bratislava - Ružinov
4 dni
Dvojizbový byt 55 m2 s balkónom, lokalita: Ostredky
228 900 €
4 dni
4 239 €/m²
Bratislava - Ružinov
4 239 €/m²
Bratislava - Ružinov
4 dni
Dizajnový 2 izbový byt 46 m2 - Haburská ulica, Bratislava
272 000 €
4 dni
5 913 €/m²
Bratislava - Ružinov
5 913 €/m²
Bratislava - Ružinov
4 dni