Blog
123
Zoradiť od najlacnejších
Hľadaj (123)
Najlacnejšie 2 izbové byty na predaj - Trenčín
123 inzerátov
Štýlové bývanie v novostavbe v TN
38 398,8 €
7 dní
660 €/m²
Trenčín - Sídlisko Juh
660 €/m²
Trenčín - Sídlisko Juh
7 dní
2 izb. byt Trenčín Kniežaťa Pribinu
105 000 €
103 dní
Trenčín
Trenčín
103 dní
2 izbový byt
106 000 €
viac ako 6 mesiacov
2 077 €/m²
Trenčín
2 077 €/m²
Trenčín
viac ako 6 mesiacov
BartanusReality - !!!!! REZERVOVANÝ !!!!! zaujímavý 2 izbový byt v Trenčíne, Juh, Bazovského ulica.
109 900 €
viac ako 6 mesiacov
2 442 €/m²
Trenčín - Sídlisko Juh
2 442 €/m²
Trenčín - Sídlisko Juh
viac ako 6 mesiacov
45M2 BYT S NÍZKYMI PREV. NÁKLADMI, TN-OPATOVÁ
112 999 €
72 dní
2 511 €/m²
Trenčín - Opatová
2 511 €/m²
Trenčín - Opatová
72 dní
2-izbový byt s balkónom, ul. K. Výstavisku, Trenčín
114 500 €
1 deň
2 936 €/m²
Trenčín
2 936 €/m²
Trenčín
1 deň
BartanusReality - !!!!! REZERVOVANÉ !!!!! Na predaj 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite mesta Trenčín, ul. 28.októbra.
119 000 €
viac ako 6 mesiacov
1 919 €/m²
Trenčín
1 919 €/m²
Trenčín
viac ako 6 mesiacov
RADO I 2-izbový byt 63m2 I ul. Partizánska I Trenčín
124 900 €
30 dní
1 983 €/m²
Trenčín
1 983 €/m²
Trenčín
30 dní
45M2 KRÁSNY SLNEČNÝ, BEZBARIÉROVÝ BYT V TN
124 999 €
74 dní
Trenčín - Opatová
Trenčín - Opatová
74 dní
RADO I 2-izbový byt 57 m2 I ul. 28. októbra I Trenčín
125 000 €
25 dní
2 193 €/m²
Trenčín
2 193 €/m²
Trenčín
25 dní
REZERVOVANÉ | 2-izbový byt s lodžiou, Soblahovská ul., Trenčín
125 000 €
85 dní
2 841 €/m²
Trenčín
2 841 €/m²
Trenčín
85 dní
Predaj 2 izbový byt , ul. 28. októbra
129 000 €
viac ako 6 mesiacov
Trenčín
Trenčín
viac ako 6 mesiacov
BartanusReality - !!!!! REZERVOVANÝ !!!!! 2-izbový byt v Trenčíne na ul. 28.októbra.
129 000 €
viac ako 6 mesiacov
1 925 €/m²
Trenčín
1 925 €/m²
Trenčín
viac ako 6 mesiacov
2 izbový byt Trenčín - ul. 28 októbra, 53 m2
129 000 €
viac ako 6 mesiacov
2 434 €/m²
Trenčín
2 434 €/m²
Trenčín
viac ako 6 mesiacov
NA PREDAJ I 2-izbový čiastočne rekonštruovaný tehlový byt, 28. októbra
129 000 €
viac ako 6 mesiacov
2 434 €/m²
Trenčín
2 434 €/m²
Trenčín
viac ako 6 mesiacov
Predaj 2 izbový byt , ul. 28. októbra
129 000 €
viac ako 6 mesiacov
2 434 €/m²
Trenčín
2 434 €/m²
Trenčín
viac ako 6 mesiacov
Na predaj 2 izbový byt v centre, 53 m2, Trenčín, ul. 28.októbra
129 000 €
viac ako 6 mesiacov
2 434 €/m²
Trenčín
2 434 €/m²
Trenčín
viac ako 6 mesiacov
2-izbový čiastočne rekonštruovaný tehlový byt, 28. októbra
129 000 €
83 dní
2 434 €/m²
Trenčín
2 434 €/m²
Trenčín
83 dní
REZERVOVANÉ! - VYMEŇ SUSEDA! - VÝNIMOČNÝ, SLNEČNÝ 2 IZB. BYT S LOGGIOU, ŽILINSKÁ, TRENČÍN - KUBRÁ.
129 999 €
45 dní
2 958 €/m²
Trenčín - Kubrá
2 958 €/m²
Trenčín - Kubrá
45 dní
2-izb. byt - Trenčín, Juh
132 000 €
viac ako 6 mesiacov
3 143 €/m²
Trenčín - Sídlisko Juh
3 143 €/m²
Trenčín - Sídlisko Juh
viac ako 6 mesiacov