Blog
137
Zoradiť od najlacnejších za m²
Hľadaj (137)
Najlacnejšie 2 izbové byty za m² na prenájom - Nitra
137 inzerátov
Prenájom 2 izbový byt 82 m2, Braneckého ul.
530 €
viac ako 6 mesiacov
6,46 €/m²
Nitra
6,46 €/m²
Nitra
viac ako 6 mesiacov
Prenájom jedinečný 2 izbový byt - loft v centre Nitry, 96m2
699 €
46 dní
7,28 €/m²
Nitra
7,28 €/m²
Nitra
46 dní
2-izbový byt prenájom v centre mesta 80m2 Piaristická ulica
600 €
42 dní
7,50 €/m²
Nitra
7,50 €/m²
Nitra
42 dní
Prenajom 2-izb.byt.
630 €
12 dní
7,78 €/m²
Nitra
7,78 €/m²
Nitra
12 dní
PRENAJOM | Novozrekonštruovany 2i byt + 2x parking I REZERVOVANE I
590 €
viac ako 6 mesiacov
8,55 €/m²
Nitra
8,55 €/m²
Nitra
viac ako 6 mesiacov
Prenájom veľkometrážny 2 izbový byt, staromestské bývanie, 78m2
670 €
92 dní
8,59 €/m²
Nitra
8,59 €/m²
Nitra
92 dní
Na prenájom exkluzívny 2-izbový byt v historickom centre Nitry
650 €
viac ako 6 mesiacov
8,67 €/m²
Nitra
8,67 €/m²
Nitra
viac ako 6 mesiacov
Na prenájom byt v rodinnom dome Nitra - Dolné Krškany
550 €
39 dní
9,17 €/m²
Nitra - Dolné Krškany
9,17 €/m²
Nitra - Dolné Krškany
39 dní
Lukratívny reprezentatívny 2 izbový byt na prenájom v centre
850 €
99 dní
9,44 €/m²
Nitra
9,44 €/m²
Nitra
99 dní
Prenájom bytu (2 izbový) 65 m2, Nitra
630 €
154 dní
9,69 €/m²
Nitra - Klokočina
9,69 €/m²
Nitra - Klokočina
154 dní
NA PRENÁJOM veľký 2-izbový byt v centre Nitry, s parkovaním v garáži
700 €
104 dní
9,72 €/m²
Nitra
9,72 €/m²
Nitra
104 dní
Prenájom - veľký 2 izbový byt v centre mesta, Nitra
700 €
35 dní
9,72 €/m²
Nitra
9,72 €/m²
Nitra
35 dní
PRENÁJOM 2-izbový zariadený byt NITRA
680 €
58 dní
10 €/m²
Nitra
10 €/m²
Nitra
58 dní
2-izbový byt na prenájom kompletne zariadený a vybavený na Farskej ulici
600 €
35 dní
10 €/m²
Nitra
10 €/m²
Nitra
35 dní
PRENAJOM | 2 izbovy byt s balkonom, tichá lokalita. Chrenová
680 €
4 dni
10 €/m²
Nitra - Chrenová
10 €/m²
Nitra - Chrenová
4 dni
Prenájom veľkého 2-izbového bytu - Nitra, Klokočina za Kauflandom
700 €
9 dní
10 €/m²
Nitra - Klokočina
10 €/m²
Nitra - Klokočina
9 dní
Prenájom: 2i byt, 66 m2, tehlová bytovka, Nitra-Wilsonovo nábrežie
690 €
viac ako 6 mesiacov
10 €/m²
Nitra - Staré Mesto
10 €/m²
Nitra - Staré Mesto
viac ako 6 mesiacov
Prenájom 2 izbový byt v centre mesta Nitra
800 €
19 dní
11 €/m²
Nitra
11 €/m²
Nitra
19 dní
Len u nás na prenájom tento 2-izbový byt, Klokočina
680 €
8 dní
11 €/m²
Nitra - Klokočina
11 €/m²
Nitra - Klokočina
8 dní
Prenájom 2-izbového bytu s balkónom a klimatizáciou - Nitra
660 €
35 dní
11 €/m²
Nitra
11 €/m²
Nitra
35 dní