Blog
26
Zoradiť od najnovších
Hľadaj (26)
3 izbové byty na predaj - Fončorda
26 inzerátov
Predám 3 izbový byt v Milestones
257 000 €
Dnes
3 473 €/m²
Banská Bystrica - Fončorda
3 473 €/m²
Banská Bystrica - Fončorda
Dnes
Predám 3 izbový byt
205 000 €
Dnes
Banská Bystrica - Fončorda
Banská Bystrica - Fončorda
Dnes
Predaj - Priestranný 3i byt s vlastným parkovaním - Tulská ul., Fončorda
213 000 €
2 dni
3 492 €/m²
Banská Bystrica - Fončorda
3 492 €/m²
Banská Bystrica - Fončorda
2 dni
Pripravujeme do ponuky 3 izb. byt, 69 m2, Fončorda - Banská Bystrica
217 000 €
3 dni
3 145 €/m²
Banská Bystrica - Fončorda
3 145 €/m²
Banská Bystrica - Fončorda
3 dni
PREDAJ: VEĽKÝ 3 IZBOVÝ BYT S LOGGIOU PO REKONŠTRUKCII,INTERNÁTNA ULICA
235 000 €
8 dní
3 013 €/m²
Banská Bystrica - Fončorda
3 013 €/m²
Banská Bystrica - Fončorda
8 dní
Predaj zrekonštruovaného 3-izbového bytu
209 000 €
9 dní
3 371 €/m²
Banská Bystrica - Fončorda
3 371 €/m²
Banská Bystrica - Fončorda
9 dní
PREDAJ elegantný 3-izbový byt v novostavbe Milestones - Fončorda
265 000 €
10 dní
3 630 €/m²
Banská Bystrica - Fončorda
3 630 €/m²
Banská Bystrica - Fončorda
10 dní
Moderný 3i byt na Fončorde prepojený so zeleňou
216 000 €
14 dní
3 501 €/m²
Banská Bystrica - Fončorda
3 501 €/m²
Banská Bystrica - Fončorda
14 dní
Predaj| *Ponúkame na predaj 3 - izbový byt s lodžiou - Fončorda* v oblasti Banská Bystrica
185 000 €
16 dní
2 606 €/m²
Banská Bystrica - Fončorda
2 606 €/m²
Banská Bystrica - Fončorda
16 dní
Ponúkame na predaj 3 izbový byt s loggiou
184 990 €
21 dní
2 681 €/m²
Banská Bystrica - Fončorda
2 681 €/m²
Banská Bystrica - Fončorda
21 dní
Na predaj priestranný 3 izb.byt s balkónom na Fončorde
184 500 €
23 dní
Banská Bystrica - Fončorda
Banská Bystrica - Fončorda
23 dní
EXKLUZÍVNE | Svetlý trojizbový byt v srdci Fončordy
185 000 €
23 dní
Banská Bystrica - Fončorda
Banská Bystrica - Fončorda
23 dní
3- izb., Švermova ul. v BB blízko centra, rekonštrukcia, balkón, zariadený
203 000 €
31 dní
3 123 €/m²
Banská Bystrica - Fončorda
3 123 €/m²
Banská Bystrica - Fončorda
31 dní
REZERVOVANĚ 3-izbový byt - bauring - Fončorda - architekt
235 000 €
36 dní
Banská Bystrica - Fončorda
Banská Bystrica - Fončorda
36 dní
Trojizbový byt - Banská Bystrica, Družby
Neuvedená cena
37 dní
Banská Bystrica - Fončorda
Banská Bystrica - Fončorda
37 dní
3 izbový byt Banská Bystrica, Jilemnického, REZERVOVANÉ
175 000 €
43 dní
Banská Bystrica - Fončorda
Banská Bystrica - Fončorda
43 dní
Veľkorysý 3-izbový byt s lódžiou, Fončorda
179 600 €
43 dní
Banská Bystrica - Fončorda
Banská Bystrica - Fončorda
43 dní
3 izbový byt - najlepšia lokalita v meste BB
215 000 €
44 dní
Banská Bystrica - Fončorda
Banská Bystrica - Fončorda
44 dní
REZERVOVANÝ - Lokalita Fončorda - Predaj 3 izb. bytu (73 m2) s krbom po komplet. rekonštrukcii a murovanou pivnicou (2x), ulica Jilemnického
209 000 €
45 dní
2 863 €/m²
Banská Bystrica - Fončorda
2 863 €/m²
Banská Bystrica - Fončorda
45 dní
SLNEČNÝ 3 IZBOVÝ BYT, DRUŽBY, BANSKÁ BYSTRICA
156 000 €
56 dní
Banská Bystrica - Fončorda
Banská Bystrica - Fončorda
56 dní