Blog
110
Zoradiť od najlacnejších
Hľadaj (110)
Najlacnejšie 3 izbové byty na predaj - Západ
110 inzerátov
3-izb.byt s 6m logiou, 6.p/10, Považská ul, KE-Terasa
141 900 €
viac ako 6 mesiacov
2 628 €/m²
Košice - Západ
2 628 €/m²
Košice - Západ
viac ako 6 mesiacov
3-izb.byt s 6m logiou, 55m2, Rožňavská ul., Západ-Terasa
148 000 €
viac ako 6 mesiacov
2 691 €/m²
Košice - Západ
2 691 €/m²
Košice - Západ
viac ako 6 mesiacov
Predaj 3 izb. bytu, Košice - Západ, Terasa.
154 000 €
viac ako 6 mesiacov
2 567 €/m²
Košice - Západ
2 567 €/m²
Košice - Západ
viac ako 6 mesiacov
3-izb.byt s logiou, 68m2, rekonštr., Tr.SNP/Nešporova,Terasa
168 000 €
viac ako 6 mesiacov
2 471 €/m²
Košice - Západ
2 471 €/m²
Košice - Západ
viac ako 6 mesiacov
Predaj 3 - izbového bytu na Rožňavskej ulici v Košiciach
175 000 €
7 dní
3 182 €/m²
Košice - Západ
3 182 €/m²
Košice - Západ
7 dní
Na predaj 3-izbový byt na Terase v Košiciach
178 000 €
33 dní
3 236 €/m²
Košice - Západ
3 236 €/m²
Košice - Západ
33 dní
3-izb.byt s logiou, 80m2, komplet.rek, ul. Pokroku,KE-Terasa
179 000 €
viac ako 6 mesiacov
2 238 €/m²
Košice - Západ
2 238 €/m²
Košice - Západ
viac ako 6 mesiacov
"REZERVOVANÝ" Na predaj 3 izbový byt Terasa, Humenská ul.
180 000 €
49 dní
2 769 €/m²
Košice - Západ
2 769 €/m²
Košice - Západ
49 dní
3izbovy byt na terase
182 999 €
12 dní
3 519 €/m²
Košice - Západ
3 519 €/m²
Košice - Západ
12 dní
Predaj 3-izbového bytu na Gudernovej ulici, Košice - Západ
184 990 €
53 dní
3 303 €/m²
Košice - Západ
3 303 €/m²
Košice - Západ
53 dní
3 izbový byt 56m2+6m loggia, Terasa - Michalovská
188 790 €
9 dní
3 371 €/m²
Košice - Západ
3 371 €/m²
Košice - Západ
9 dní
REZERVOVANÉ - 3 IZBOVÝ BYT - KYSUCKÁ - TERASA - ZÁPAD
189 000 €
51 dní
Košice - Západ
Košice - Západ
51 dní
Predaj 2 izbový byt, Košice - Západ, ul. Rožňavská
192 000 €
97 dní
3 491 €/m²
Košice - Západ
3 491 €/m²
Košice - Západ
97 dní
Na predaj 3 izbový byt Čapajevova Terasa Košice
194 500 €
89 dní
3 297 €/m²
Košice - Západ
3 297 €/m²
Košice - Západ
89 dní
3-izbový byt, Pôvodný stav, 59 m2, Loggia, 3/10, Čapajevová,
194 990 €
83 dní
Košice - Západ
Košice - Západ
83 dní
3-izbový byt, Pôvodný stav, 59 m2, Loggia, 3/10, Čapajevova ulica
194 990 €
51 dní
Košice - Západ
Košice - Západ
51 dní
Na predaj 3-izbový pražský byt, Ružová ulica - Západ
195 000 €
107 dní
2 868 €/m²
Košice - Západ
2 868 €/m²
Košice - Západ
107 dní
Predaj 3 izbového bytu
197 000 €
5 dní
Košice - Západ
Košice - Západ
5 dní
Predám moderný 3-izbový byt - Košice,Terasa,Trebišovská ulica
198 000 €
Dnes
3 667 €/m²
Košice - Západ
3 667 €/m²
Košice - Západ
Dnes
MARKS™ | 3 izbový byt Košice Terasa
199 000 €
108 dní
3 431 €/m²
Košice - Západ
3 431 €/m²
Košice - Západ
108 dní