Blog
30
Zoradiť od najnovších
Hľadaj (30)
4 izbové byty na predaj - Trenčín
30 inzerátov
Predaj bytu
Neuvedená cena
5 dní
Trenčín
Trenčín
5 dní
Krásny 4 izb. byt | SIHOŤ I. | 80 m2 | nová rekonštrukcia
199 800 €
6 dní
2 498 €/m²
Trenčín
2 498 €/m²
Trenčín
6 dní
Moderný 4 izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v Trenčíne
174 990 €
18 dní
2 273 €/m²
Trenčín
2 273 €/m²
Trenčín
18 dní
RADO | 4i byt 155m2 + garážové státie, Jesenského - Trenčín
399 900 €
28 dní
2 580 €/m²
Trenčín
2 580 €/m²
Trenčín
28 dní
4 - izbový slnečný byt podľa Vašich predstáv s výhľadom na Inovec
145 500 €
38 dní
1 914 €/m²
Trenčín - Sídlisko Juh
1 914 €/m²
Trenčín - Sídlisko Juh
38 dní
RADO I 4i byt, 73m2 I ul. Gagarinova I Trenčín
220 000 €
44 dní
3 014 €/m²
Trenčín
3 014 €/m²
Trenčín
44 dní
Predaj 4 - izbového bytu v Trenčíne
170 000 €
49 dní
2 208 €/m²
Trenčín
2 208 €/m²
Trenčín
49 dní
Na predaj 4-izbový byt, kompletná rekonštrukcia, Trenčín
195 000 €
51 dní
Trenčín
Trenčín
51 dní
EXKLUZÍVNE - NA PREDAJ ŠTÝLOVÝ 4-IZBOVÝ BYT (89 m2), SO ŠATNÍKON, S BALKÓNOM, REKONŠTRUKCIA, VOĽNÝ IHNEĎ! JUH - TRENČÍN.
180 000 €
52 dní
2 022 €/m²
Trenčín
2 022 €/m²
Trenčín
52 dní
Exkluzívny 4 izb. byt s terasou | Liptovská ul. | Trenčín
298 200 €
56 dní
3 139 €/m²
Trenčín
3 139 €/m²
Trenčín
56 dní
Na predaj štýlový 4 izbový byt s balkónom v Trenčíne
164 990 €
57 dní
2 200 €/m²
Trenčín
2 200 €/m²
Trenčín
57 dní
Predám 4 izbový byt v TN
249 000 €
58 dní
Trenčín
Trenčín
58 dní
REZERVOVANÉ RADO | IBA U NÁS! Predaj 4-i. bytu,75 m2,Trenčín Juh
139 900 €
70 dní
1 727 €/m²
Trenčín - Sídlisko Juh
1 727 €/m²
Trenčín - Sídlisko Juh
70 dní
RADO I 4i byt, 90m2 I ul. Opatovská I Trenčín
219 000 €
73 dní
2 433 €/m²
Trenčín
2 433 €/m²
Trenčín
73 dní
VEĽMI PEKNÝ 4 IZBOVÝ BYT, 77m2, LOGGIA, 2xKOMORA, TRENČÍN JUH
163 000 €
82 dní
2 117 €/m²
Trenčín - Sídlisko Juh
2 117 €/m²
Trenčín - Sídlisko Juh
82 dní
4-izb. byt, Trenčín
260 000 €
88 dní
1 940 €/m²
Trenčín
1 940 €/m²
Trenčín
88 dní
RADO | 4i byt 137m2 + garážové státie, Jesenského - Trenčín
399 900 €
95 dní
2 919 €/m²
Trenčín
2 919 €/m²
Trenčín
95 dní
Predám poschodový tehlový byt v kľudnej lokalite.
177 800 €
112 dní
Trenčín
Trenčín
112 dní
Na predaj 4 izbový byt po kompletnej rekonštrukcii, 92 m2, Trenčín, Bavlnárska
187 000 €
154 dní
2 033 €/m²
Trenčín
2 033 €/m²
Trenčín
154 dní
Inteligentný 4-izbový byt s garážou, dvoma balkónmi a technológiami bez kompromisov - Kožušnícka, Trenčín
Neuvedená cena
viac ako 6 mesiacov
Trenčín
Trenčín
viac ako 6 mesiacov