Blog
102
Zoradiť od najnovších
Hľadaj (102)
Pozemky - Trenčín
102 inzerátov
NA PREDAJ | INVESTIČNÝ STAVEBNÝ POZEMOK | TRENČÍN - BISKUPIC
434 812 €
2 dni
Trenčín - Biskupice
Trenčín - Biskupice
2 dni
Pozemok na chatku Trenčín - záhrada s vodou, Juh - Chráť
8 000 €
4 dni
Trenčín - Sídlisko Juh
Trenčín - Sídlisko Juh
4 dni
Predam záhradu s chatkou
30 000 €
6 dní
Trenčín
Trenčín
6 dní
Mam zaujem o pozemok
Neuvedená cena
8 dní
Trenčín
Trenčín
8 dní
Hľadám pozemok
Neuvedená cena
10 dní
Trenčín
Trenčín
10 dní
NA PREDAJ | INVESTIČNÝ STAVEBNÝ POZEMOK | TRENČÍN - BISKUPICE
434 812 €
17 dní
273 €/m²
Trenčín - Biskupice
273 €/m²
Trenčín - Biskupice
17 dní
pozemok na chatu - Trenčín a okolie (do 15 km)
Neuvedená cena
18 dní
Trenčín
Trenčín
18 dní
Predám pozemok ornú pôdu v Trenčíne 12 050 m2
48 200 €
19 dní
4,00 €/m²
Trenčín
4,00 €/m²
Trenčín
19 dní
Slnečný pozemok pre výstavbu rd
84 916 €
20 dní
52 €/m²
Trenčín
52 €/m²
Trenčín
20 dní
Záhrada na Juhu - Chrásť
8 500 €
20 dní
Trenčín
Trenčín
20 dní
Na predaj investičný pozemok v Trenčíne - Opatová, 4 645 m2
371 600 €
22 dní
80 €/m²
Trenčín - Opatová
80 €/m²
Trenčín - Opatová
22 dní
Ponúknite pozemok
Neuvedená cena
22 dní
Trenčín
Trenčín
22 dní
Predám záhradu 343m2
Neuvedená cena
22 dní
Trenčín
Trenčín
22 dní
zahrada na predaj
30 000 €
25 dní
Trenčín
Trenčín
25 dní
RADO | IBA U NÁS! Na predaj stavebný pozemok 849 m2 | Trenč. Biskupice
239 900 €
28 dní
283 €/m²
Trenčín - Biskupice
283 €/m²
Trenčín - Biskupice
28 dní
RADO | Predaj stavebný pozemok na výstavbu | Trenčianske Biskupice
359 900 €
28 dní
266 €/m²
Trenčín - Biskupice
266 €/m²
Trenčín - Biskupice
28 dní
Zahrada s chatkou Kubra Trencin
Neuvedená cena
31 dní
Trenčín - Kubrá
Trenčín - Kubrá
31 dní
Pozemok na prenajom
Neuvedená cena
33 dní
Trenčín
Trenčín
33 dní
Na predaj investičný alebo stavebný pozemok, Trenčín - Zábla
109 000 €
37 dní
Trenčín - Záblatie
Trenčín - Záblatie
37 dní
Na predaj pozemok v záhradkárskej oblasti Chrásť - Trenčín
9 800 €
38 dní
27 €/m²
Trenčín
27 €/m²
Trenčín
38 dní