Blog
149
Zoradiť od najnovších
Hľadaj (149)
Nehnuteľnosti na predaj - Dubnica nad Váhom
149 inzerátov
Predám 3,5 izbový byt 79 m2 v DCA
169 900 €
Dnes
Dubnica nad Váhom
Dubnica nad Váhom
Dnes
Na predaj | Veľký 2-izbový byt s možnosťou prerobenia na 3-i
160 000 €
1 deň
Dubnica nad Váhom
Dubnica nad Váhom
1 deň
Zrekonštruovaný 3 izbový byt s balkónom, 76 m2, Bratislavská ul., Dubnica nad Váhom
158 000 €
2 dni
2 079 €/m²
Dubnica nad Váhom
2 079 €/m²
Dubnica nad Váhom
2 dni
RADO | Predaj pozemku 4844 m2 - Priemyselný park Dubnica nad Váhom
265 000 €
3 dni
55 €/m²
Dubnica nad Váhom
55 €/m²
Dubnica nad Váhom
3 dni
Predáme 2 izbový byt v novostavbe v Dubnici nad Váhom
148 000 €
3 dni
2 313 €/m²
Dubnica nad Váhom
2 313 €/m²
Dubnica nad Váhom
3 dni
Štýlový 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii - Dubnica nad Váhom
139 990 €
3 dni
2 333 €/m²
Dubnica nad Váhom
2 333 €/m²
Dubnica nad Váhom
3 dni
3i byt s atmosférou v centre mesta Dubnica nad Váhom
138 990 €
4 dni
2 317 €/m²
Dubnica nad Váhom
2 317 €/m²
Dubnica nad Váhom
4 dni
3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii - Dubnica nad Váhom
145 000 €
4 dni
Dubnica nad Váhom
Dubnica nad Váhom
4 dni
Pripravujeme na predaj RODINNÝ DOM v Dubnici nad Váhom
220 000 €
5 dní
880 €/m²
Dubnica nad Váhom
880 €/m²
Dubnica nad Váhom
5 dní
NA PREDAJ | GARÁŽ| DUBNICA NAD VÁHOM| 21M2
35 000 €
5 dní
Dubnica nad Váhom
Dubnica nad Váhom
5 dní
Útulná chata v čarovnom prostredí - Dubnica nad Váhom
120 000 €
5 dní
Dubnica nad Váhom
Dubnica nad Váhom
5 dní
Priestranný 4izb byt, 2x loggia, Dubnica nad Váhom
188 000 €
6 dní
Dubnica nad Váhom
Dubnica nad Váhom
6 dní
3 izbový byt Dubnica nad Váhom 61m2 + balkón
147 900 €
6 dní
2 425 €/m²
Dubnica nad Váhom
2 425 €/m²
Dubnica nad Váhom
6 dní
3 izbový byt
158 000 €
7 dní
Dubnica nad Váhom
Dubnica nad Váhom
7 dní
Rekreačný pozemok
Neuvedená cena
9 dní
Dubnica nad Váhom
Dubnica nad Váhom
9 dní
Predám 3-izbový byt v Dubnici nad Váhom
144 000 €
10 dní
Dubnica nad Váhom
Dubnica nad Váhom
10 dní
Na predaj: zariadený 1 izbový byt, 34 m2 + lodžia, Dubnica nad Váhom, Centrum I
90 000 €
12 dní
2 647 €/m²
Dubnica nad Váhom
2 647 €/m²
Dubnica nad Váhom
12 dní
Predaj/Prenájom 3-izbovoveho bytu
168 000 €
13 dní
Dubnica nad Váhom
Dubnica nad Váhom
13 dní
3 izb byt Dubnica Nad Váhom
120 000 €
14 dní
1 579 €/m²
Dubnica nad Váhom
1 579 €/m²
Dubnica nad Váhom
14 dní
2i byt, 66m2 - Dubnica, pri Účku: SLNEČNÝ a priestranný, VÝNIMOČNÁ lokalita pod LESOM, novostavba z r.2002
Neuvedená cena
14 dní
Dubnica nad Váhom
Dubnica nad Váhom
14 dní