Blog
20
Zoradiť od najnovších
Hľadaj (20)
Nehnuteľnosti na predaj - Uhrovec
20 inzerátov
Na predaj pozemok v Uhrovci
55 000 €
8 dní
Uhrovec
Uhrovec
8 dní
Predaj | Rodinný dom Uhrovec
249 990 €
12 dní
Uhrovec
Uhrovec
12 dní
3-izbový byt po rekonštrukcii s balkónom v obci Uhrovec
Neuvedená cena
60 dní
Uhrovec
Uhrovec
60 dní
PREDAJ krásna 5 IZBOVÁ NOVOSTAVBA Uhrovec
299 900 €
93 dní
Uhrovec
Uhrovec
93 dní
Dom na predaj Uhrovec v peknom prostredí
153 000 €
93 dní
Uhrovec
Uhrovec
93 dní
Podhorská chalupa - Uhrovec
68 000 €
114 dní
Uhrovec
Uhrovec
114 dní
Na predaj rodinný dom vhodný na rekonštrukciu v Uhrovci
140 000 €
125 dní
1 400 €/m²
Uhrovec
1 400 €/m²
Uhrovec
125 dní
Na predaj rodinný dom vhodný na rekonštrukciu v Uhrovci
140 000 €
125 dní
Uhrovec
Uhrovec
125 dní
Na predaj pozemok v obci Uhrovec
65 000 €
127 dní
69 €/m²
Uhrovec
69 €/m²
Uhrovec
127 dní
Na predaj pozemok v obci Uhrovec
65 000 €
127 dní
Uhrovec
Uhrovec
127 dní
EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! RODINNÝ DOM LÁTKOVCE NA POZEMKU 3 764,5 m2
245 290 €
133 dní
Uhrovec - Látkovce
Uhrovec - Látkovce
133 dní
Na predaj priestranný rodinný dom Uhrovec okr. Bánovce nad Bebravou
349 000 €
viac ako 6 mesiacov
1 939 €/m²
Uhrovec
1 939 €/m²
Uhrovec
viac ako 6 mesiacov
Investičné pozemky v obci UHROVEC
114 960 €
viac ako 6 mesiacov
40 €/m²
Uhrovec
40 €/m²
Uhrovec
viac ako 6 mesiacov
Na predaj pozemok v Uhrovci
55 000 €
viac ako 6 mesiacov
75 €/m²
Uhrovec
75 €/m²
Uhrovec
viac ako 6 mesiacov
NA PREDAJ: 2-izbový rodinný dom s veľkým pozemkom 805 m2 v p
90 000 €
viac ako 6 mesiacov
Uhrovec
Uhrovec
viac ako 6 mesiacov
Hotel Partizán - ubytovacie zariadenie. reštaurácia obklopená nádhernou prírodou a kúskom histórie
3 400 000 €
viac ako 6 mesiacov
Uhrovec
Uhrovec
viac ako 6 mesiacov
RADO | Prevádzková budova s bytovou jednotkou | Bánovce nad Bebravou
560 000 €
viac ako 6 mesiacov
1 534 €/m²
Uhrovec
1 534 €/m²
Uhrovec
viac ako 6 mesiacov
Trvalý trávny porast, 44 871 m2, Uhrovec / Látkovce
224 355 €
viac ako 6 mesiacov
5,00 €/m²
Uhrovec - Látkovce
5,00 €/m²
Uhrovec - Látkovce
viac ako 6 mesiacov
Dvojpodlažná chata s nádherným výhľadom pri obci Látkovce na predaj
279 000 €
viac ako 6 mesiacov
1 641 €/m²
Uhrovec - Látkovce
1 641 €/m²
Uhrovec - Látkovce
viac ako 6 mesiacov
Stavebné pozemky v nádhernom prostredí, vo vybudovanom projekte .. Pod Striebornicou .. - Uhrovec
40 800 €
viac ako 6 mesiacov
68 €/m²
Uhrovec
68 €/m²
Uhrovec
viac ako 6 mesiacov